فهرست این مقاله

آینه روشویی چراغ دار

تولید انواع آینه روشویی چراغ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                     0912823524202188621912

 

آینه روشویی چراغ دار

 

آینه روشویی چراغ دار

طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی همیشه یکی از دغدغه های مهندسان ساختمانی و طراحان دکوراسیون بوده است زیرا طراحی این قسمت از ساختمان تاثیر بسیار زیادی در ارتقای سطح طراحی دکوراسیون داخلی دارد ، یکی از بخش های مهم طراحی سرویس بهداشتی انتخاب آینه روشویی است که در این مقاله به بررسی جدیدترین آینه روشویی یعنی آینه روشویی چراغ دار می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های روشویی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه روشویی چراغ دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه روشویی چراغ دار به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی مخفی صورت می گیرد .

 

آینه روشویی چراغ دار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های روشویی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه روشویی چراغ دار – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های روشویی که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه روشویی چراغ دار – حسگر حرکتی 

در این طرح از آینه های روشویی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه روشویی چراغ دار – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه های چراغ دار استفاده کرد به طور مثال برای سرویس بهداشتی ساختمانی که که از کابین روشویی چوبی قهوه ای بکار برده شده باید از آینه برنز استفاده کرد .

 

آینه روشویی چراغ دار – ضد بخار 

در حمام به دلیل بخار ناشی از آب گرم نمی توان از آینه جهت آراستگی استفاده کرد اما با تولید آینه های ضد بخار این مشکل به طور کامل برطرف شد به طوری که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن از بین خواهد رفت .

 

آینه روشویی چراغ دار – صفحه نمایش دار 

جددترین طرح آینه های روشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه روشویی چراغ دار صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت آینه روشویی چراغ دار صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های روشویی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند ، آینه روشویی چراغ دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه روشویی معرفی شده است .

 

آینه روشویی چراغ دار- قاب استیل 

در این طرح از آینه های چراغ دار یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و می مدرن بکار برد .

 

آینه روشویی چراغ دار – پایه دار

طرح دیگری از آینه های روشویی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سرویس های بهداشتی بزرگ استفاده می شود .

 

آینه روشویی چراغ دار – کودک 

برای سرویس بهداشتی های کودکان نوعی از آینه های چراغ دار طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی اآینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه روشویی چراغ دار – دخترانه 

برای سرویس بهداشتی های دخترانه نوعی از آینه های چراغ دار طراحی شده است که شخصیت های سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه روشویی چراغ دار – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های چراغ دار دو طرفه اجرا می شود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه روشویی چراغ دار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های روشویی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه روشویی چراغ دار – متحرک

با تولید آینه های روشویی متحرک مدرن دیگر جای هیچ گونه نگرانی رای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می تواتید آینه ها را با کمی هول از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل نمایید .

 

آینه روشویی چراغ دار - اینستاگرام

 

آینه روشویی چراغ دار - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه روشویی چراغ دار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه روشویی چراغ دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه روشویی چراغ دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه روشویی چراغ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه روشویی چراغ دار

آینه روشویی چراغ دار

آینه روشویی چراغ دار

آینه روشویی چراغ دار

آینه روشویی چراغ دار

آینه روشویی چراغ دار

آینه روشویی چراغ دار

آینه روشویی چراغ دار

آینه روشویی چراغ دار

آینه روشویی چراغ دار

آینه روشویی چراغ دار

آینه روشویی چراغ دار

آینه روشویی چراغ دار

آینه روشویی چراغ دار

آینه روشویی چراغ دار

آینه روشویی چراغ دار

آینه روشویی چراغ دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه روشویی چراغ دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند