فهرست این مقاله

آینه روشویی گرد

تولید انواع آینه روشویی گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه روشویی گرد

 

آینه روشویی گرد

امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده از آینه های دکوراتیو در فضای داخلی ساختمان نقش بسیار مهمی و پررنگی دارد به طوری که اغلب طراحان دکوراسیون داخلی از آینه ها برای تزیین قسمت های مختلفی استفاده می کنند در این مقاله به بررسی انواع آینه های روشویی مدرن به ویژه آینه روشویی گرد می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های روشویی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۱ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف آینه های روشویی از جمله آینه روشویی گرد را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

تولید آینه روشویی گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر با استفاده از گردبرهای دستی و آینه های با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر با استفاده از دستگاه CNC انجام می شود البته برای تولید آینه های گرد نامتقارن باید از دستگاه مستر بکار برد این نوع دستگاه جهت برش آینه از روش سوراخ کردن و حکاکی استفاده می کند .

 

آینه روشویی گرد کریستال

به طور کلی آینه های شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و بهترین انتخاب جهت تولید آینه های روشویی محسوب می شود این نوع آینه ها در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل وجود دارد .

 

آینه روشویی گرد نورپردازی شده

متداول ترین نوع آینه های روشویی که از ورق های PVC و LED های رنگی جهت نورپردازی مخفی پشت آینه استفاده می شود به طوری که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس ورق PVC در اشکال خاص پشت آینه چسبیده می شود در نهایت هم LED های رنگی دور ورق PVC قرار خواهد گرفت .

 

آینه روشویی گرد لمسی

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که با لمس کردن قسمت های تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد ، در طرح های جدید این نوع آینه ها به صورت دو طرفه نیز تولید می شود .

 

آینه روشویی گرد ریموت دار

طرح دیگری از آینه های روشویی گرد که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه روشویی گرد ونیزی

آینه های ونیزی یکی از خاص ترین نوع آینه های دکوراتیو محسوب می شود که برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد ، این نوع آینه ها با نام آینه منبت کاری شده نیز شناخته شده است و به دلیل فرآیند تولید سخت و زمانبر از قیمت بسیار بالایی برخوردار است .

 

آینه روشویی گرد رنگی

همانطور که در مقاله های دیگری نیز شرح داده شد رنگ ها تاثیر بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی دارد به همین دلیل بهتر است که از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که رنگ کرم به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از آینه های روشویی گرد برنز استفاده کرد .

 

آینه روشویی گرد حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است و به همنی از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه روشویی گرد حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه روشویی گرد با صفحه نمایش 

جدیدترین طرح آینه های روشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار دارد به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل است بدین شکل می توانید ویدئو و موزیم مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ضمنا آینه روشویی گرد صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه روشویی معرفی شده است .

قیمت آینه روشویی گرد با صفحه نمایش دو برابر آینه های روشویی ساده و لمسی است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاص ساختمانی استفاده می کنند .

 

آینه روشویی گرد حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های روشویی مدرن حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه روشویی گرد با قاب استیل

در این طرح از آینه های روشویی یک قاب استیل طلایی ای نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه روشویی گرد کودک 

برای سرویس بهداشتی های کودک مدرن نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های انیمیشینی روی آینه حکاکی منی شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه روشویی گرد دخترانه 

برای سرویس های بهداشتی دخترانه نوعی از آینه های گرد طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری مانند روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها رد پروژه های خاصی استفاده خواهد شد .

 

آینه روشویی گرد دو طرفه 

برای سرویس بهداشتی های کوچک نوعی از آینه های دو طرفه طراحی شده است که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه روشویی گرد دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موچود به طور بهینه بکار برده می شود .

 

آینه روشویی گرد آنتیک 

طرح دیگری از آینه های روشویی که از آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده استفاده می شود ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که رگه های مختلف پتینه کاری روی آینه وجود دارد .

 

آینه روشویی گرد بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های روشویی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه روشویی گرد متحرک 

با تولید آینه های روشویی گرد متحرک یگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها کمی با هول دادن آینه ها از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه روشویی گرد - اینستاگرام

 

آینه روشویی گرد - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه روشویی گرد به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت آینه روشویی گرد و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه روشویی گرد مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه روشویی گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قسمت مناسبی در اختیار خریدران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه روشویی گرد

آینه روشویی گرد

آینه روشویی گرد

آینه روشویی گرد

آینه روشویی گرد

آینه روشویی گرد

آینه روشویی گرد

آینه روشویی گرد

آینه روشویی گرد

آینه روشویی ضد بخار

آینه روشویی گرد

آینه روشویی گرد

آینه روشویی گرد

آینه روشویی سنگی

آینه روشویی گرد

آینه روشویی گرد

آینه روشویی گرد

آینه روشویی گرد

آینه روشویی گرد

آینه روشویی گرد

آینه روشویی گرد

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه روشویی گرد در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند