فهرست این مقاله

آینه روشویی led

تولید انواع آینه روشویی led در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                             0912823524202188621912

 

آینه روشویی led

 

آینه روشویی led

آینه های روشویی یکی از مهم ترین انواع آینه های دکوراتیو در ساختمان های مسکونی محسوب می شود که طراحان دکوراسیون داخلی اهمیت ویژه ای را برای این نوع آینه ها قائل هستند ، یکی از طر های جدید آینه روشویی با نام آینه روشویی led شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویزگی ها این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های روشویی در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه روشویی led را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه روشویی led به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد و طرح مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه روشویی led – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های روشویی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه روشویی led – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های روشویی که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپرداری و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی AFDE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه روشویی led – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های روشویی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه روشویی led – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه سیستم ضد بخار فعال خواهد شد .

 

آینه روشویی led – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های روشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود ، بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه روشویی led – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های روشویی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوراهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی بکار برد .

 

آینه روشویی led – کودک 

برای سرویس های بهداشتی کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که فریم صورتی و سفید دور آینه قرار گرفته و شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، باب اسفنجی و سوباسا روی آینه حکاکی خواهد شد .

 

آینه روشویی led – دخترانه 

برای سرویس بهداشتی های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه روشویی led – آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های بک لایت اجرا شده که معمولا به صورت قدی بوده و لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه روشویی led – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های روشویی دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه روشویی led – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های روشویی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لوکس و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه روشویی led – متحرک 

با تولید آینه های روشویی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، با تولید آینه روشویی led متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه روشویی led

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه روشویی led

برای اطلاع از قیمت آینه روشویی led و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه روشویی led مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه روشویی led در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه روشویی led

آینه روشویی led

آینه روشویی led

آینه روشویی led

آینه روشویی led

آینه روشویی led

آینه روشویی led

آینه روشویی led

آینه روشویی led

آینه روشویی led

آینه روشویی led

آینه روشویی led

آینه روشویی led

آینه روشویی led

آینه روشویی led

آینه روشویی led

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه روشویی led در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند