فهرست این مقاله

آینه رومیزی استیل

تولید انواع آینه رومیزی استیل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            0912823524202188621912 

 

آینه رومیزی استیل

 

آینه رومیزی استیل

آینه های دکوراتیو در طرح های مختلفی تولید شده است که هر یک از آن ها برای قسمت خاصی از ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد ، یکی از جدیدترین طرح های آینه دکوراتیو بدون تردید آینه رومیزی استیل است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه رومیزی استیل را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه رومیزی استیل – چراغ دار

رابج ترین طرح آینه های رومیزی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه رومیزی استیل – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های رومیزی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه رومیزی استیل – کریستال 

آینه های رومیزی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اسکترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع آینه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

آینه رومیزی استیل – دو طرفه

در سالن های کوچک به منطور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه رومیزی استیل – آرایشی 

نوعی از آینه هاب بک لایت طرحی شده است که از ترکیب آینه های بک لایت و آینه های چراغ دار تشکیل خواهد شد روی این نوع آینه ها یک قسمت بزرگنمایی وجود دارد که به واسطه ی آن تصاویر تا حدود 10 برابر بزرگتمر نمایش داده خواهد شد .

 

آینه رومیزی استیل – متحرک 

با تولید آینه های رومیزی استیل متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه رومیزی استیل - اینستاگرام

 

آینه رومیزی استیل - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه رومیزی استیل به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه رومیزی استیل  و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه رومیزی استیل مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های رومیزی استیل در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه رومیزی استیل

آینه رومیزی استیل

آینه رومیزی استیل

آینه رومیزی استیل

آینه رومیزی استیل

آینه رومیزی استیل

آینه رومیزی استیل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه رومیزی استیل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند