فهرست این مقاله

آینه رومیزی استیل

تولید انواع آینه رومیزی استیل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                    ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه رومیزی استیل

 

آینه رومیزی استیل

آینه های رومیزی کاربردی ترین نوع آینه های دکوراتیو در اتاق خواب ها و اتاق های گریم محسوب می شود که در طول روی به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، در بین آینه های رومیزی بدون تردید آینه رومیزی استیل محبوب ترین طرح آینه به شمار می رود که در این مقاله به بررسی آن خواهیم پرداخت .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختنلف این نوع شیشه ها از جمله آینه رومیزی استیل را تولید کرده است که برای مشاهده ی ان ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه رومیزی استیل – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه رومیزی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرخله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه رومیزی استیل – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های رومیزی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند رده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه رومیزی استیل – ونیزی

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است ، فرآیند تولید این نوع آینه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه رومیزی استیل – بزرگنما

طرح خاصی از آینه های رومیزی که دارای یک قسمت بزرگنمایی است به طوری که یک آینه با قطر ۲۰ سانتی متر در گوشه آینه قرار دارد ، این نوع آینه ها در کشورهای اروپایی نیز به کرات مورد استفاده قرار گرفته و و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها می باشد .

 

آینه رومیزی استیل – حکاکی شده 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه رومیزی استیل – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، آبی ، بنفش وسبز می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه رومیزی استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از آینه های دودی بکار برد .

 

آینه رومیزی استیل – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های رومیزی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه رومیزی استیل – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار می رود این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه رومیزی استیل – متحرک 

با تولید آینه های رومیزی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه رومیزی استیل متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه رومیزی استیل - اینستاگرام

 

آینه رومیزی استیل - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه رومیزی استیل به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه رومیزی استیل و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه رومیزی استیل مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه رومیزی استیل در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه رومیزی استیل

آینه رومیزی استیل

آینه رومیزی استیل

آینه رومیزی استیل

آینه رومیزی استیل

آینه رومیزی استیل

آینه رومیزی استیل

آینه رومیزی استیل

آینه رومیزی استیل

آینه رومیزی استیل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه رومیزی استیل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند