فهرست این مقاله

آینه رومیزی

تولید انواع آینه رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                           0912823524202188621912

 

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه های رنگی با اشکال مختلف که اغلب قاب های جوبی و pvc دارند و روی میزهای کنسول یا میز های آرایشی قرار می گیرند با نام آینه های رومیزی شناخته شده هستند ، با توجه به اینکه آینه رومیزی کاربرد بسیار زیادی در خانه ها دارند و در طول روز به کرات مورد استقاده قرار می گیرند صنایع شیشه و آینه کولیوند این نوع آینه ها در رنگ های گوناگون تولید می کند .

 

بررسی آینه رومیزی در کشورهای مختلف

آینه های رومیزی در کشورهایی مانند ایتالیا و هلند به صورت منبت کاری شده تولید می شوند به عبارت دیگر آینه ونیزی در این کشورها به منظور آینه روی میز مورد استفاده قرار می گیرد اما در کشورهایی نظیر آمریکا و کانادا آینه رومیزی به شکل آینه های با ابعاد بزرگ کریستال همراه با قاب های لوکس چوبی و استیل بیشتر مشاهده می شود .

در ایران هم با توجه به اینکه مردم هر بخشی از کشور سلیقه های مختلفی را دارا هستند آینه های رومیزی همراه با قاب های چوبی و فلزی ، آینه های رنگی و آینه ونیزی توسط مشتریان خریداری می شود .

 

انواع آینه رومیزی صنایع شیشه و آینه کولیوند

 

 پرکاربردترین های  آینه رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند

طبق بررسی های انجام شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه رنگی رومیزی و آینه با قاب رومیزی جزء پرکاربردترین آینه های رومیزی بشمار می روند البته این دو نوع آینه دارای انواع مختلفی هستند اما به طور کلی آینه رومیزی بزرگ رنگی (آینه طلایی ، آینه مسی ، آینه برنز ، آینه شامپاینی ، آینه بنفش و آینه آبی) و آینه های با قاب (قاب pvc ، قاب استیل ، قاب گچی و پلی استر ) بیشترین تقاضا را در صنایع شیشه و آینه کولیوند به خود اختصاص داده اند .

 

آینه رومیزی رنگی

با توجه به تاثیر رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از آینه های رنگی رومیزی استفاده کرد ، این نوع آینه ها در رنگ های طلایی ، نقره ای ، شامپاینی ، برنز ، آبی و بنفش تولید می شود .

 

آینه رومیزی کنسول

همان طور که از نام آن مشخص است آینه کنسول نوعی از آینه ها به شمار می رود که دارای یک میز کنسول و یک آینه در روی آن است اما در طراحی جدیدی که در صنایع شیشه و آینه کولیوند انجام شده میز کنسول هم آینه ای می شود به طوری که روی میز کنسول آینه کاری خواهد شد .

آینه رومیزی برای میزهای کنسول باید با توجه به طرح کنسول انتخاب شود به عنوان مثال برای یک کنسول آینه کاری شده شامپاینی بهتر است که از آینه های سه بعدی شامپاینی استفاده کرد .

 

آینه رومیزی کوچک و چوبی

صنایع شیشه و آینه کولیوند با استعانت از خدای بزرگ و یلندمرتبه از سال 1389 کارگاه مجزایی جهت تولید انواع قاب های چوبی و pvc و پلی استر را راه اندازی کرده و تا کنون بیش از 150 طرح مختلف را تولید کرده است لازم به ذکر است که طراحی دکوراسیون داخلی نقش تعیین کننده ای در انتخاب نوع قاب آینه خواهد داشت لذا هنگام سفارش آینه رومیزی یک تصویر از فضای داخلی را برای کارشناسان ما ارسال نمایید بدین شکل طراحان دکوراسیون داخلی صنایع کولیوند مشاوره های لازم را به شما خواهند داد .

 

آینه رومیزی پلی استر

صنایع شیشه و آینه کولیوند با همکاری یک کارگاه تولید قاب های پلی استر ، آینه هیا رومیزی رنگی و طرح دار را تولید می کند حتی در صورت تمایل قادر خواهید بود که قاب پلی استر را با سلیقه ی  خود رنگ آمیزی کنید .

 

آینه رومیزی آرایشی

از مهم ترین انواع آینه ها در هر خانه ای که افراد در روز چندین بار از آن استفاده می کنند آینه های آرایشی باید دارای ابعاد استاندارد 1 * ! باشد که تصویر صورت هر شخصی به طور کامل و واضح مشاهده شود ، آینه رومیزی آرایشی را می توان به صورت تراش خورده دو بعدی و سه بعدی و همچنین آینه با قاب تولید کرد که در صورت استفاده از آینه های با قاب باید رنگ قاب با رنگ میز آرایش تطابق داشته باشد .

 

آینه رومیزی بزرگ و گرد

آینه های مختلفی را می توان به عنوان آینه ی رومیزی بکار برد اما اگر آینه ای با ابعاد بزرگ را در نظر دارید بهترین انتخاب آینه های گرد رنگی تراش خورده می باشد ، این آینه ها در رنگ های طلایی ، آبی ، شامپاینی ، بنفش و دودی تولید می شود .

 

آینه رومیزی آنتیک

نمای بسیار زیبای آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده هر شخصی با هر سلیقه ای را مجاب به استفاده از این نوع آینه ها خواهد کرد و جالب اینجاست که آینه های آنتیک مخصوص روی میز هم به تزگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید شده است .

 

آینه رومیزی با نورپردازی مخفی

آینه های با نورپردازی مخفی از یک آینه با ابعاد استاندارد تشکیل شده است که دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی شده است ، این نوع آینه ها در سرویس بهداشتی کاربرد دارد .

 

آینه رومیزی طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه های رومیزی ایجاد می شود ، به طور مثال در شرکت های عمومی و خصوصی لوگیو مجوعه روی آینه ها اعمال می شود .

 

آینه رومیزی ونیزی

یکی از جذاب ترین آینه های دکوراتیو که برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشور ها قرار گرفت ، آینه ونیزی نیز در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

آینه رومیزی لمسی

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش خواهد شد ، نحوه عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه گوشی هوشمند است .

 

آینه رومیزی حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ های روشن شده و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است و از قیمت بالایی برخوردار می باشد ضمنا آینه رومیزی با سنسور حرکت دست در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه رومیزی اکریلیک 

طرح دیگری از آینه های رومیزی که با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قابل خاصی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود .

 

آینه رومیزی صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های رومیزی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، لازم به ذکر است آینه رومیزی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت آینه رومیزی صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های رومیزی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از آن ها جهت تزیین فضای داخلی ساختمان های لوکس استفاده می کنند ، آینه رومیزی صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی ماننتد مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه های رومیزی معرفی شده است .

 

آینه رومیزی با قاب استیل 

در این طرح از آینه های رومیزی یک قاب استیل طلایی و نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه رومیزی دخترانه

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت و چراغ دار طراحی شده است که یک قاب صورتی یا طلایی دور آینه قرار گرفته و شخصیت های برجسته ی سینمایی روی آینه حکاکی می شود .

 

آینه رومیزی کودک 

برای اتاق کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که فریم صورتی و سفید دور آینه قرار گرفته و شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن و باب اسفنجی روی آینه حکاکی شده است .

 

آینه رومیزی لاکچری 

طرح جدید دیگری از آینه های رومیزی که از ترکیب آینه های چراغ دار و آینه بک لایت تشکیل شده است این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه رومیزی آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های رومیزی چراغ دار طراحی شده است که دارای آینه بزرگنمایی بوده و لوگوی آرایشگاه روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه رومیزی دو طرفه 

در سالن های کوچک و مدرن به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه رومیزی قدی 

بدون تردید آینه های قدی رومیزی کاربردی ترین طرح آینه رومیزی محسوب می شود این نوع آینه ها اغلب دارای ابعاد استاندارد 60 * 110 سانتی است البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد ، آینه های قدی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه رومیزی بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های رومیزی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه رومیزی متحرک 

با تولید آینه های رومیزی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را از یک نقطه به نقطه ی دیگر تنها با کمی هول دادن منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه رومیزی – کریستال 

به طور کلی آینه های رومیزی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، آینه های کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه رومیزی - اینستاگرام

آینه رومیزی - واتساپ

 

 

نحوه سفارش آینه رومیزی به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش انواع آینه رومیزی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شمراه های 021886219120912823524209214195178 اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه رومیزی مورد نظر خود را به کارشناسان ما به صورت حضوری سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب آینه رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

قیمت آینه روشویی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

آینه رومیزی

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه رومیزی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند