فهرست این مقاله

آینه ریموت دار

تولید انواع آینه ریموت دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                           ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه ریموت دار

 

آینه ریموت دار

به طور کلی آینه های نورپردازی شده در سراسر دنیا در طرح های مختلفی تولید شده است که متداول ترین آن ها آینه لمسی یا تاچ محسوب می شود ، طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که با استفاده از یک ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه نمایان می شود و حتی می توان رنگ نور مخفی را با ریموت تغییر داد این نوع آینه ها با نام آینه ریموت دار شناخته شده است .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختف آینه های دکوراتیو از جمله آینه ریموت دار را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

ریموت آینه ریموت دار به گونه ای است که تعدادی دکمه روی آن قرار دارد که با استفاده از آن ها می توان رنگ نورپردازی را تغییر داد ، افکت نور مخفی را تنظیم کرد و حتی نورپردازی را به صورت چشمک زن کرد ضمنا این نوع آینه ها با نام آینه های سوئیچ دار نیز شناخته شده است .

 

آینه ریموت دار روشویی

یه طور کلی آینه نورپردازی شده اغلب در سرویس بهداشتی کاربرد دارد امروزه طراحان دکوراسیون داخلی در کشورهای صاحب سبک در طراحی داخلی از آینه های با نورمخفی لمسی و ریموت دار به کرات استفاده می کنند معمولا برای سروس بهداشتی از آینه های با ابعاد استاندارد استفاده می شود .

 

آینه ریموت دار سالن زیبایی

یکی دیگر مکان هایی که آینه های نورپردازی شده مورد استفاده قرار می گیرد سالن های زیبایی یا مزون ها است لازم به ذکر است که در سالن ها معمولا از آینه های نورپردازی شده با ابعاد بزرگ استفاده می شود ، در طرح های جدید آینه های نورپردازی شده دو طرفه از سقف آویز می شود در این صورت نمای بسیار زیبا و مدرنی در سالن ایجاد خواهد شد .

 

آینه ریموت دار کریستال

به طور کلی آینه های شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه سوپر کلیر و کریستال از شفافیت بسیار بالایی برخوردار هستند و بهترین انتخاب جهت تولید آینه ریموت دار محسوب می شوند ، این نوع آینه ها با ضخامت ۴ میل و ۶ میل وجود دارد .

 

آینه ریموت دار رنگی

طراحان دکوراسیون داخلی از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی استفاده می کنند به طور مثال در ساختمانی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از آینه های ریموت دار دودی یا نقره ای استفاده کرد .

 

آینه ریموت دار طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه های نورپردازی شده ایجاد می شود به طور مثال در اغلب موارد یک حاشیه با پهنای ۴ سانتی متر دور آینه سندبلاست می شود که از همان قسمت نیز نور مخفی نمایان خواهد شد .

 

آینه ریموت دار گرد

برای تولید آینه های ریموت دار گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از روش دستی ( گرد بر ) و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

آینه ریموت دار حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های ریموت دار حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان لوگوی مورد نظر را روی آینه ریموت دار حکاکی کرد بدین شکل نمای بسیار زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد و به برندینگ مجموعه کمک شایانی خواهد شد .

 

آینه ریموت دار – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با فشردن دکمه ی روی ریموت بخار آینه محو خواهد شد .

 

آینه ریموت دار – دخترانه

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که فریم صورتی و سفید دور آینه قرار گرفته و شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن و باب اسفنجی روی آینه حکاکی شده است .

 

آینه ریموت دار – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های ریموت دار یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه ریموت دار – دو طرفه 

برای سالن های کوچک بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه ریموت دار – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های ریموت دار قدی استفاده می شود که اغلب لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود ، بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه ریموت دار – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های ریموت دار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه ریموت دار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های ریموت دار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه ریموت دار – متحرک 

با تولید آینه های ریموت دار متحرک مدرن دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با کمی هول دادن آینه ها را از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

 

آینه ریموت دار - ایسناگرام

آینه ریموت دار - واتساپ

 

از طریق زیر می توان آینه ریموت دار را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه ریموت دار و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه ریموت دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه ریموت دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه ریموت دار

آینه ریموت دار

آینه ریموت دار

آینه ریموت دار

آینه ریموت دار

آینه ریموت دار

آینه ریموت دار

آینه ریموت دار

آینه ریموت دار

آینه ریموت دار

آینه ریموت دار

آینه ریموت دار

آینه ریموت دار

آینه ریموت دار

آینه ریموت دار

آینه ریموت دار

آینه ریموت دار

آینه ریموت دار

آینه ریموت دار

آینه ریموت دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ریموت دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند