فهرست این مقاله

آینه رینگ لایت قدی

تولید انواع آینه رینگ لایت قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                             0912823423202188621912

 

آینه رینگ لایت قدی

 

آینه رینگ لایت قدی

آینه های نورپردازی شده به چند دسته تقسیم می شود که در این بین آینه بک لایت و آینه رینگ لایت شناخته شده ترین آن ها محسوب می شوند ، آینه های رینگ لایت از شدت نورپردازی بسیار بالایی برخوردار است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های رینگ لایت در ایران فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه رینگ لایت قدی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه رینگ لایت قدی – تاچ

طرح جدیدی از آینه های رینگ لایت که با تاج کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه رینگ لایت قدی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های رینگ لایت که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه رینگ لایت قدی – قاب استیل

در این طرح از آینه های رینگ لایت یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه رینگ لایت قدی – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های رینگ لایت که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه خود را پخش نمایید .

 

آینه رینگ لایت قدی – سالن زیبایی

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های رینگ لایت اجرا می شود که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه رینگ لایت قدی – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه رینگ لایت استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از آینه های دودی بکار برد .

 

آینه رینگ لایت قدی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه رینگ لایت قدی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های رینگ لایت که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه رینگ لایت قدی – متحرک 

با تولید آینه های رینگ لایت متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه رینگ لایت - اینستاگرام

 

آینه رینگ لایت - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه رینگ لایت قدی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه رینگ لایت قدی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه رینگ لایت قدی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه رینگ لایت قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه رینگ لایت قدی

آینه رینگ لایت قدی

آینه رینگ لایت قدی

آینه رینگ لایت قدی

آینه رینگ لایت قدی

آینه رینگ لایت قدی

آینه رینگ لایت قدی

آینه رینگ لایت قدی

آینه رینگ لایت قدی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه رینگ لایت قدی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند