فهرست این مقاله

آینه رینگ لایت

تولید انواع آینه رینگ لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                       ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه رینگ لایت

 

آینه رینگ لایت

به طور کلی آینه های داخل سالن زیبایی مهم ترین ابزار آرایشگرها محسوب می شود که در طول روز به کرات از آن استفاده می کنند در این بین آینه های با نورپردازی اختصاصی یا همان آینه رینگ لایت بیشترین کاربرد را دارد از همین رو در این مقاله به این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه رینگ لایت در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های رینگ لایت گرد را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه رینگ لایت – رومیزی

اغلب آینه های رینگ لایت به صورت رومیزی تولید می شوند ابعاد استاندارد این نوع آینه ها معمولا قطر ۶۰ سانتی متر است اما در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد ، در اغلب سالن های زیبایی از نوع رومیزی بکار می رود .

 

آینه رینگ لایت – قدی

آینه های قدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های رینگ لایت به شمار می رود ابعاد استاندارد این نوع آینه ها معمولا ۸۰ * ۱۸۰ سانتی متر است البته در سالن های زیبایی بزرگ از آینه های قدی ۱۰۰ * ۲۰۰ سانتی متر بکار می رود .

 

آینه رینگ لایت – لمسی

طرح جدیدی از آینه های رینگ لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی خاموش می شود نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه رینگ لایت – ریموتی

طرح دیگری از آینه های رینگ که با استفاده از ریموت نورپردازی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه رینگ لایت – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های رینگ لایت حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه رینگ لایت – با قاب استیل

در این طرح از آینه های رینگ لایت یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های استیل طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه رینگ لایت – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های رینگ لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه رینگ لایت – بیضی

برای تولید آینه های بیضی مدرن شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی دکوراسیون خواهد شد .

 

آینه رینگ لایت – بی نهایت 

طرح خاصی از آینه های رینگ لایت که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه رینگ لایت – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه رینگ لایت – متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه رینگ لایت - اینستاگرام

 

آینه رینگ لایت - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه رینگ لایت

برای اطلاع از قیمت آینه رینگ لایت و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه ی رینگ لایت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه رینگ لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه رینگ لایت

آینه رینگ لایت

آینه رینگ لایت

آینه رینگ لایت

آینه رینگ لایت

آینه رینگ لایت

آینه رینگ لایت

آینه رینگ لایت

آینه رینگ لایت

آینه رینگ لایت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه رینگ لایت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند