فهرست این مقاله

آینه رینگ لایت

تولید انواع آینه رینگ لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                       0912823524202188621912

 

آینه رینگ لایت

 

آینه رینگ لایت

به طور کلی آینه های داخل سالن زیبایی مهم ترین ابزار آرایشگرها محسوب می شود که در طول روز به کرات از آن استفاده می کنند در این بین آینه های با نورپردازی اختصاصی یا همان آینه رینگ لایت بیشترین کاربرد را دارد از همین رو در این مقاله به این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه رینگ لایت در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های رینگ لایت گرد را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه رینگ لایت – رومیزی

اغلب آینه های رینگ لایت به صورت رومیزی تولید می شوند ابعاد استاندارد این نوع آینه ها معمولا قطر 60 سانتی متر است اما در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد ، در اغلب سالن های زیبایی از نوع رومیزی بکار می رود .

 

آینه رینگ لایت – قدی

آینه های قدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های رینگ لایت به شمار می رود ابعاد استاندارد این نوع آینه ها معمولا 80 * 180 سانتی متر است البته در سالن های زیبایی بزرگ از آینه های قدی 100 * 200 سانتی متر بکار می رود .

 

آینه رینگ لایت – لمسی

طرح جدیدی از آینه های رینگ لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی خاموش می شود نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه رینگ لایت – ریموتی

طرح دیگری از آینه های رینگ که با استفاده از ریموت نورپردازی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه رینگ لایت – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های رینگ لایت حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه رینگ لایت – با قاب استیل

در این طرح از آینه های رینگ لایت یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های استیل طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه رینگ لایت – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های رینگ لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه رینگ لایت – بیضی

برای تولید آینه های بیضی مدرن شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی دکوراسیون خواهد شد ، آینه های بیضی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه رینگ لایت – بی نهایت 

طرح خاصی از آینه های رینگ لایت که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه رینگ لایت – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه رینگ لایت – متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه رینگ لایت - اینستاگرام

 

آینه رینگ لایت - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه رینگ لایت

برای اطلاع از قیمت آینه رینگ لایت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه ی رینگ لایت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه رینگ لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

آینه رینگ لایت

آینه رینگ لایت

آینه رینگ لایت

آینه رینگ لایت

آینه رینگ لایت

آینه رینگ لایت

آینه رینگ لایت

آینه رینگ لایت

آینه رینگ لایت

آینه رینگ لایت

آینه رینگ لایت

آینه رینگ لایت

آینه رینگ لایت

آینه رینگ لایت

آینه رینگ لایت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه رینگ لایت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند