فهرست این مقاله

آینه زنجیردار

تولید انواع آینه زنجیردار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                  0912823524202188621912

 

آینه زنجیردار

 

آینه زنجیردار

آینه های دکوراتیو امروزه دارای دسته بندهای بسیار مختلفی است که هر کدام از آن ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، یکی از جدیدترین طرح های آینه دکوراتیو مدرن با نام آینه زنجیردار شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های زنجیردار در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه زنجیردار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه زنجیردار – بک لایت

متداول ترین طرح آینه های زنجیردار که با نام آینه بک لایت و آینه نورمخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حایشه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه زنجیردار – چراغ دار

آینه های چراغ دار یا هالیوودی یکی از جذاب ترین طرح های آینه دکوراتیو محسوب می شود برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده خواهد شد در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه زنجیردار – ونیزی

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحی دکوراسیون داخلی قرار گرفت ، فرآیند تولید آینه های ونیزی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخورار می باشد .

 

آینه زنجیردار – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در نظر گرفته شده سپب تعدادی آینه ابزار خورده به صورت مرب بهع آینه اصلی چسبیده می شود به طوری که آینه تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش خواهد داد .

 

آینه زنجیردار – سالن زیبایی

برای سالن های زیبایی نوعی از آینه های زنجیردار طراحی شده است که به صورت بک لایت بوده و لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها در سالن های مدرن و لاکچری بکار می رود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه زنجیردار – دو طرفه

در مکان های با فضای داخلی کوچک و متراژ کمتر از 100 متر بهتر است که از آینه های زنجیردار دو طرفه استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها در سالن های زیبایی کشورهای اروپایی به کرات مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه زنجیردار – قاب استیل 

در این طرح از آینه های زنجیردار یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه زنجیردار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های زنجیردار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی بات طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه زنجیردار – متحرک 

با تولید آینه های رنجیرهای متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه رنجیردار متحرک بکار برد چرا که هیچگونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه زنجیردار – کریستال 

آینه های زنجیردار از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، آینه های کریستال در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه زنجیردار - اینستاگرام

 

آینه زنجیردار - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه زنجیردار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه زنجیردار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه زنجیردار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه زنجیردار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه زنجیردار

آینه زنجیردار

آینه زنجیردار

آینه زنجیردار

آینه زنجیردار

آینه زنجیردار

آینه زنجیردار

آینه زنجیردار

آینه زنجیردار

آینه زنجیردار

آینه زنجیردار

آینه زنجیردار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه زنجیردار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند