فهرست این مقاله

آینه سالن دو طرفه

تولید انواع آینه سالن دو طرفه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                 0912823524202188621912

 

 

آینه سالن دو طرفه

 

آینه سالن دو طرفه

آینه های آرایشگاهی همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد مهم ترین ابزار یک سالن زیبایی محسوب می شود که امروزه طراحان دکوراسیون داخلی زمان قابل توجهی را صرف طراحی آن می کنند ، از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های آرایشگاهی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلل این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه سالن دو طرفه – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه سالن دو طرفه – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه سالن دو طرفه – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های قاب استیل در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه سالن دو طرفه – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های آرایشگاهی بدون تردید آینه قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید است ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های قدی بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه سالن دو طرفه – هوشمند 

جدیدترین طرح آینه های اسمارت که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های هوشمند فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه سالن دو طرفه - اینستاگرام

 

آینه سالن دو طرفه - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه سالن دو طرفه به صنایع شیشه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های آرایشگاهی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های آرایشگاهی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه سالن دو طرفه

آینه سالن دو طرفه

آینه سالن دو طرفه

آینه سالن دو طرفه

آینه سالن دو طرفه

آینه سالن دو طرفه

آینه سالن دو طرفه

آینه سالن دو طرفه

آینه سالن دو طرفه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های سالنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند