فهرست این مقاله

آینه سالن دو طرفه

تولید انواع آینه سالن دو طرفه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                 ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

 

آینه سالن دو طرفه

 

آینه سالن دو طرفه

آینه های آرایشگاهی همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد مهم ترین ابزار یک سالن زیبایی محسوب می شود که امروزه طراحان دکوراسیون داخلی زمان قابل توجهی را صرف طراحی آن می کنند ، از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های آرایشگاهی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلل این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه سالن دو طرفه – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه سالن دو طرفه – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه سالن دو طرفه – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه سالن دو طرفه – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های آرایشگاهی بدون تردید آینه قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد ۷۵ * ۱۹۰ سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید است .

 

آینه سالن دو طرفه – هوشمند 

جدیدترین طرح آینه های اسمارت که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه سالن دو طرفه - اینستاگرام

 

آینه سالن دو طرفه - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه سالن دو طرفه به صنایع شیشه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های آرایشگاهی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های آرایشگاهی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه سالن دو طرفه

آینه سالن دو طرفه

آینه سالن دو طرفه

آینه سالن دو طرفه

آینه سالن دو طرفه

آینه سالن دو طرفه

آینه سالن دو طرفه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های سالنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند