فهرست این مقاله

آینه سالن ورزشی

تولید انواع آینه سالن ورزشی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                       0912823524202188621912

 

آینه سالن ورزشی

 

آینه سالن ورزشی

در سالن های ورزشی نیز استفاده از آینه بسیار مهم و تاثیر گذار در تمرین است به طوری که هر ورزشکاری از آینه برای مشاهده ی میزان رشد و پیشرفت خود استفاده می کند ، آینه سالن ورزشی در طرح های بسیار مختلفی تولید شده است که در این مقاله به بررسی انوع آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی و بزرگ در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه سالن ورزشی بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه سالن ورزشی – ابزار خورده

متدول ترین طرح آینه های سالن ورزشی که به صورت کاملا ساده تولید شده و فقط لبه آینه ابزار تراش ( پخ ) زده شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس جهت تراش دادن داخل دستگاه تراش قرار داده خواهد شد به طور پیش فرض تراش 2 سانتی متر روی آینه اعمال می شود .

 

آینه سالن ورزشی – با قاب استیل

در این طرح از آینه های سالن ورزشی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی رنگ باید از قاب طلایی استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه سالن ورزشی – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی یک آینه به عنوان آینه اصلی در نظر گرفته شده و تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود بدین شکل آینه تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش می دهد .

 

آینه سالن ورزشی – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های سالن ورزشی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه سالن ورزشی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های سالن زیبایی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه سالن ورزشی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های سالن زیبایی با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی رمیوت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه سالن ورزشی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه سالن ورزشی که یک صفحه نمایش جلوی آینه قرار گرفته و یک اسپیکر نیز پشت آینه وجود دارد به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه سالن ورزشی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های سالن ورزسی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه سالن ورزشی – بیضی شکل 

برای تولید آینه های بیضی شکل مدرن و جدید باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد .

 

آینه سالن ورزشی – دو طرفه

در سالن های کوچ به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه سالن ورزشی – متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه سالن ورزشی - اینستاگرام

 

آینه سالن ورزشی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه سالن ورزشی

برای اطلاع از قیمت آینه سالن ورزشی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه سالن ورزشی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه سالن ورزشی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه سالن ورزشی

آینه سالن ورزشی

آینه سالن ورزشی

آینه سالن ورزشی

آینه سالن ورزشی

آینه سالن ورزشی

آینه سالن ورزشی

آینه سالن ورزشی

آینه سالن ورزشی

آینه سالن ورزشی

آینه سالن ورزشی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سالن ورزشی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند