فهرست این مقاله

آینه سالن پذیرایی

تولید و اجرای آینه سالن پذیرایی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

آینه سالن پذیرایی

آینه سالن پذیرایی

استفاده از آینه های دکوراتیو در طراحی دکوراسیون داخلی امروزه به یک اصل تبدیل شده است و تقریبا همه ی ساختمان ها دارای آینه های متعدد با اشکال مختلف هندسی هستند به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی از آینه های تزیینی به عنوان مهم ترین المان زیبا کردن فضای داخلی نام می برند ، در برخی از قسمت های ساختمان بکار بردن آینه های لوکس بسیار حائژ اهیمت است مانند آینه سالن پذیرایی که در هر خانه ای وجود دارد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالت خود را از سال 1381 آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 500 طرح مختلف آینه سالن پذیرایی را تولید کرده است که در واقع هریک از طرح ها برای دکوراسیون خاصی استفاده می شود .

سالن های پذیرایی به دلیل اینکه مهم ترین اتاق ساختمان از نظر طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می شود و معمولا خانم ها تاکید ویژه ای به لوکس بودن این قیمت از ساختمان دارند می توان با استفاده از انواع آینه سالن پذیرایی مدرن تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند فضای داخلی ای قسمت از ساختمان را به صورت حرفه ای تزیین کرد .

 

آینه سالن پذیرایی رنگی 

با توجه به این موضوع که رنگ ها تاثیر بسزایی در اجرای یک طراحی دکوراسیون مدرن دارند بهتر است که از آینه سالن پذیرایی رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در ساختمان استفاده کرد به عنوان مثال برای ساختمانی که دارای دیوارهای کرم رنگ است بهتر است که از آینه های رنگی شامپاینی و برنز بکار برد یا در ساختمانی که رنگ اغلب وسایل خانگی از سفید تشکیل شده است آینه دودی بهترین انتخاب به شمار می رود .

 

آینه سالن پذیرایی ونیزی

یکی دیگر از آینه های سالن پذیرایی لوکس که برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما به دلیل نمای بسیار زیبا و متفاوت خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفت به طوری که امروزه در ساختمان هایی که نیاز به اجرای طراحی دکوراسیون مدرن می باشد از آینه سالن پذیرایی ونیزی استفاده می شود توجه دشاته باشید که این نوع آینه ها در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

آینه سالن پذیرایی آنتیک

به گفته بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی آینه آنتیک یا پتینه کاری شده یک ساختمان با طراحی بسیار ساده و معمولی را می تواتن یه کی ساختمان لوکس و مدرن تبدیل کرد ، آینه آنتیک در رنگ های طلایی ، نقره ای و برنز در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود لازم به ذکر است با تولید این نوع آینه ها در داخل کشور از خروج ارز قابل توجهی جلوگیری شده است .

 

آینه سالن پذیرایی با نورپردازی مخفی

با استفاده از LED های متری و ورق های PVC می توان انواع آینه های دکوراتیو را به صورت نورمخفی اجرا کرد به طوری که LED را دور ورق PVC چسبانده سپس پشت آینه قرار داده می شود ، آینه نورپردازی در ایران بسیار فراگیر شده و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است به ویژه طرحی که دور آینه سندبلاست می شود .

 

آینه سالن پذیرایی لمسی

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که با لمس کردن قسمت تعیین شده ( علامت پاور ) روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس کردن همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد .

 

آینه سالن پذیرایی – آینه کاری روی دیوار

تمامی موارد اشاره شده در بالا آینه های دکوراتیو به صورت تکی نصب می شد اما در طراحی های جدید اغلب از آینه کاری روی دیوار استفاده می شود به طوری که تعدادی آینه رنگی با اشکال هندسی مختلف طبق الگوی خاصی کنار هم قرار داده می شوند در برخی از طرح ها آینه سالن پذیرایی به صورت منظم روی دیوار قرار داده می شود و در برخی دیگر به صورت نامنظم .

آینه کاری روی دیوار در طرح های بسیار زیادی اجرا می شود که متداولترین آن آینه سالن پذیرایی لوزی نام دارد در این طرخ تعدادی آینه لوزی رنگی طبق الگو کنار هم قرار داده یم شوند اما در طرح های جدید اغلب آینه کاری به صورت نامنظم اجرا می شود .

 

آینه سالن پذیرایی تراش

یکی از متداول ترین انواع آینه های دکوراتیو که دور آینه توسط دستگاه تراش ( پخ ) زده خواهد شد فاصله بین لبه آینه تا ابزار تراش را می توان روی 1.5 سانتی متر ، 2 سانتی متر و 3 سانتی متر تنظیم کرد .

آینه سالن پذیرایی سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود ، لازم به ذکر است هر قطعه از تایل های آینه سالن پذیرایی سه بعدی روی ورق های PVC با ضخامت مختلف چسبیده شده سپس روی دیوار قرار می گیرد ضمنا به دلیل متفاوت بودن ضخامت PVC ها نمای سه بعدی ایجاد خواهد شد .

 

آینه سالن پذیرایی ریموت دار

طرح دیگری از آینه های نورپردازی شده که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه سالن پذیرایی ونیزی

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد و خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفت این نوع آینه ها با نام آینه منبت کاری شده نیز شناخته شده است .

 

آینه سالن پذیرایی صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های سالن زیبایی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه سالن پذیرایی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه سالن پذیرایی با قاب استیل 

در این طرح از آینه های سالنی جدید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه سالن پذیرایی بیضی شکل 

برای تولید آینه های بیضی شکل ابتدا آینه در ابعاد بزرگتری با استفاده از قواره بر برش داده شده سپس توسط دستگاه CNC به صورت کاملا دقیق تولید خواهد شد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه سالن پذیرایی دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهنیه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه سالن پذیرایی – متحرک 

با تولید آینه های سالن پذیرایی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه سالن پذیرایی متحرک بکار برد چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهنیه استفاده می شود .

 

آینه سالن پذیرایی - اینستاگرام

 

آینه سالن پذیرایی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه سالن پذیرایی

برای اطلاع از قیمت آینه سالن پذیرایی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه سالن پذیرایی مودر نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید انواع آینه سالن پذیرایی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های با کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت بسیار مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه سالن آرایشگاه

آینه سالن پذیرایی

آینه سالن پذیرایی

آینه سالن پذیرایی

آینه سالن پذیرایی

آینه سالن پذیرایی

آینه سالن پذیرایی

آینه سالن پذیرایی

آینه سالن پذیرایی

آینه سالن پذیرایی

آینه سالن پذیرایی

آینه سالن پذیرایی

آینه سالن پذیرایی

آینه سالن پذیرایی

آینه سالن پذیرایی

آینه سالن پذیرایی

آینه سالن پذیرایی

آینه سالن پذیرایی

آینه کاری مدرن

آینه سالن پذیرایی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سالن پذیرایی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند