فهرست این مقاله

آینه سالن

تولید انواع آینه سالن زیبایی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0218862191209128235242

 

آینه سالن

 

آینه سالن

امروزه در هر صنفی طراحی دکوراسیون داخلی مهم ترین قسمت راه اندازی فروشگاه محسوب می شود به ویژه در کارهایی مانند سالن های زیبایی که تزیین فضای داخلی تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری خواهد داشت در بین وسایل تریینی آینه سالن تاثیر بسزایی در زیباتر شدن فضای داخلی دارد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های سالن زیبایی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله آینه سالن را تولید کرده است که برای مشادهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه سالن – هالیوودی

مرسوم ترین طرح آینه های سالن های زیباییی که با نام آینه هالیوودی و آینه چراغ دار شناخته شده است فرآیند تولید این نوع آینه ها به گونه ای است که با ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در نهایت هم لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی داخل آن ها قرار داده می شود .

 

آینه سالن – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های سالن های زیبایی که با نام آینه بک لایت و آینه نورمخحفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه سالن – لمسی

طرح جدیدی از آینه های سالن زیبایی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه سالن – ریموتی

طرح دیگری از آینه های سالن زیبایی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که جتی می توان رنگ نوررپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه سالن – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های سالن زیبایی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید این نوع آینه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل نیز از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

آینه سالن – با قاب فلزی

به طور کلی آینه های سالنی جدید و مدرن با قاب فلزی به دو دسته ی آینه با قاب فلزی رنگی کوره ای و آینه با قاب استیل طلایی و نقره ای تقسیم می شود که فرآیند تولید آن ها کاملا از یکدیگر مجزا می باشد .

 

آینه سالن – بیضی شکل 

برای تولید آینه های بیضی شکل ابتدا آینه در ابعاد بزرگتری با استفاده از قواره بر برش داده شده سپس توسط دستگاه CNC به صورت کاملا دقیق تولید خواهد شد ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه سالن – دو طرفه 

برای سالن های کوچک بهتر است که از آینه های بک لایت دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه سالن – قدی 

بدون تردید کاریردی ترین نوع آینه های سالن زیبایی ، آینه قدی محسوب می شود این نوع آینه ها معمولا در ابعاد 80 * 190 سانتی متر تولید شده است البته که در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه سالن – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه سالن – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های سالن زیبایی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه سالن – کریستال 

به طور کلی آینه های سانی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه سالن - اینستاگرام

 

آینه سالن - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید آینه سالن را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید

برای اطلاع از قیمت آینه سالن و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه سالن مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه سالن در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه سالن

آینه سالن

آینه سالن

آینه سالن

آینه سالن

آینه سالن

آینه سالن

آینه سالن

آینه سالن

آینه سالن

آینه سالن

آینه سالن

آینه سالن

آینه سالن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سالن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند