فهرست این مقاله

آینه سخنگو

تولید انواع آینه سخنگو در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

 

آینه سخنگو

 

آینه سخنگو

آینه های هوشمند در طرح های مختلفی تولید شده است که هر یک از طرح ها به منظور خاصی مورد استفاده قرار می گیرد در جدیدترین طرح این نوع آینه ها سیستمی پیاده سازی شده است که براحتی می توان با آینه صحبت کرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های هوشمند می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های هوشمند در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های هوشمند بلوتوث دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه سخنگو – قاب استیل 

در ایبن طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه سخنگو – آرایشگاه 

در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی نوعی از آینه های مدرن تولید شده است که از ترکیب آینه های بک لایت و آینه چراغ دار تشکیل شده است این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری نیز شناخته شده می باشد .

 

آینه سخنگو – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های هوشمند که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که اتز طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه سخنگو – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های هوشمند بدون تردید آینه های قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد ۸۰ * ۲۰۰ سانتی متر تولید می شود البته این نوع آینه ها در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه سخنگو – دو طرفه 

در سالن های کوچک به مظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن و جدید بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه سخنگو – بک لایت 

رایج ترین طرح آینه های هوشمند که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه سخنگو - اینستاگرام

 

آینه سخنگو - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و اینه کولیوند جهت سفارش آینه سخنگو

برای اطلاع از قیمت آینه های هوشمند و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آیته مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های هوشمند در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل قروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه سخنگو

آینه سخنگو

آینه سخنگو

آینه سخنگو

آینه سخنگو

آینه سخنگو

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند