فهرست این مقاله

آینه سرویس بهداشتی تاچ

تولید انواع آینه سرویس بهداشتی تاچ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          0912823524202188621912

 

آینه سرویس بهداشتی تاچ

 

آینه سرویس بهداشتی تاچ

آینه های سرویس بهداشتی یکی از کاربردیترین و جذاب ترین طرح های انواع آینه ساختمانی محسوب می شود که انتخاب آن همیشه جزء یکی از دغددغه های افراد خاواده به شمار می رود ، در این مقاله به بررسی طرح خاصی از این نوع آینه ها که با نام آینه سرویس بهداشتی تاچ شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های سرویس بهداشتی در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه سرویس بهداشتی تاچ را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه سرویس بهداشتی تاچ به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت نیز با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه سرویس بهداشتی تاچ – کریستال

به طور کلی آینه های سرویس بهداشتی از ظنر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال از شفافیت بسیار زیادی برخوردار می باشد این نوع آینه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

آینه سرویس بهداشتی تاچ – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه روشویی استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه دودی بکار برد .

 

آینه سرویس بهداشتی تاچ – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های روشویی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه سرویس بهداشتی تاچ – ضد بخار

با بازکردن آب گرم در حمام بخار ناشی از آن روی سطح آینه نیز ایجاد خواهد شد به همین دلیل در این قسمت از سرویس باید از آینه های هوشمند ضد بخار استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو خواهد شد .

آینه سرویس بهداشتی تاچ ضد بخار در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی در پروژه های مختلفی استفاده می شود ، این نوع شیشه ها از محبوبیت بسیاز زیادی برخوردار می باشد .

 

آینه سرویس بهداشتی تاچ – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های روشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید لازم به ذکر است آینه سرویس بهداشتی تاچ در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

آینه سرویس بهداشتی تاچ صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه های روشویی معرفی شده است .

 

مقایسه آینه سرویس بهداشتی تاچ با ریموتی 

ساختار آینه های سرویس بهداشتی ریموتی به گونه ای است که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه سرویس بهداشتی تاچ با قاب استیل 

در این طرح از آینه های سرویس بهداشتی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود ، به طور مثال برای دیوارای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی مدرن بکار برد .

 

آینه سرویس بهداشتی تاچ پایه دار 

طرح دیگری از آینه های سرویس بهداشتی که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته است به طوری که آینه را می توان وسط سرویس بهداشتی نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سرویس های بزرگ استفاده می شود .

 

آینه سرویس بهداشتی تاچ بیضی

برای تولید آینه های بیضی شکل ابتدا آینه در ابعاد بزرگتری با استفاده از قواره بر برش داده شده سپس توسط دستگاه CNC به صورت کاملا دقیق تولید خواهد شد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های بیضی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی تاچ دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های بک لایت دو طرفه استفاده می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکا رفته و موجب ارتقای سطح طراحی دکوراسیون داخلی خواهد شد ، در سرویس بهداشتی های بزرگ از آینه سرویس بهداشتی تاچ دو طرفه بکار برده می شود بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه سرویس بهداشتی تاچ بزرگ نما 

طرح خاص دیگری از آینه های سرویس بهداشتی که یک قسمت بررگنما روی آینه وجود دارد بدین شکل براحتی می توانید نسبت به آرایش صورت خود بپردازید چرا که تصویر تا 10 برابر بزرگتر نشان داده خواهد شد ، آینه های بزرگ نما در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه سرویس بهداشتی تاچ بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های سرویس بهداشتی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه سرویس بهداشتی تاچ متحرک 

با تولید آینه های سرویس بهداشتی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک در کشورهای آلمان ، ایتالیا ، فرانسه و بلژیک به کرات مورد استفاده قرار می گیرد و افراد را تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

 

 

آینه سرویس بهداشتی تاچ - اینستاگرام

 

آینه سرویس بهداشتی تاچ - واتساپ

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه سرویس بهداشتی تاچ

برای اطلاع از قیمت آینه سرویس بهداشتی تاچ و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه سرویس بهداشتی تاچ مورد نظر خود رات سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه سرویس بهداشتی تاچ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه تاچ

آینه سرویس بهداشتی تاچ

آینه سرویس بهداشتی تاچ

آینه سرویس بهداشتی تاچ

آینه سرویس بهداشتی تاچ

آینه سرویس بهداشتی تاچ

آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی تاچ

آینه سرویس بهداشتی تاچ

آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی تاچ

آینه سرویس بهداشتی تاچ

آینه سرویس بهداشتی تاچ

آینه سرویس بهداشتی تاچ

آینه سرویس بهداشتی تاچ

آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی تاچ

آینه سرویس بهداشتی تاچ

آینه سرویس بهداشتی تاچ

آینه سرویس بهداشتی تاچ

آینه سرویس بهداشتی تاچ

آینه سرویس بهداشتی تاچ

آینه سرویس بهداشتی تاچ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سرویس بهداشتی تاچ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند