فهرست این مقاله

آینه سرویس بهداشتی جدید

تولید انواع آینه سرویس بهداشتی جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                             0912823524202188621912

 

آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی جدید

در گذشته از آینه های با قاب پی وی سی با اشکال مختلف هندسی به عنوان آینه روشویی استفاده می شد اما رفته رفته با رویکار آمدن آینه های مدرن بک لایت یا نوری به ندرت از آینه های با قاب پی وی سی استفاده می شود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه سرویس بهداشتی جدید به ویزه های آینه های بک لایت می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های بک لایت در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه سرویس بهداشتی جدید را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه سرویس بهداشتی جدید  – سه بعدی 

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در نظر گرفته شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود بدین شکل آینه تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش خواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی جدید – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های روشویی که با نام های آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه سرویس بهداشتی جدید – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های روشویی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه سرویس بهداشتی جدید – ریموتی

طرح دیگری از آینه های نور مخفی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با شفردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی جدید – حسگر حرکتی 

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های نور مخفی حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، آینه سرویس بهداشتی جدید حسگر حرکتی محبوب ترین طرح آینه های سرویس بهداشتی مدرن محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات آینه به این طرح جدید مربوط می شود .

 

آینه سرویس بهداشتی جدید – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار ناشی از آب گرم در حمام ها باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو خواهد شد ، آینه سرویس بهداشتی جدید ضد بخار در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی ساختمان های لوکس بکار می برند .

 

آینه سرویس بهداشتی جدید – صفحه نمایش دار 

طرح  دیگری از آینه سرویس بهداشتی جدید که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

آینه سرویس بهداشتی جدید صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه روشویی معرفی شده است قیمت آینه سرویس بهداشتی جدید صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های سرویس بهداشتی ساده و لمسی است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه سرویس بهداشتی جدید – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های سرویس بهداشتی حکاکی یا اینگریوینگ می شود ، به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی جدید – قاب استیل 

در این طرح از آینه های روشویی جدید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه سرویس بهداشتی جدید – کودک

برای سرویس بهداشتی های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه سرویس بهداشتی جدید – دخترانه 

برای سرویس بهداشتی های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه سرویس بهداشتی جدید – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های بک لایت دو طرفه استفاده می شود بدنی شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه سرویس بهداشتی جدید - اینستاگرام

 

آینه سرویس بهداشتی جدید - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه سرویس بهداشتی جدید 

برای اطلاع از قیمت آینه سرویس بهداشتی جدید و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه سرویس بهداشتی جدید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه سرویس بهداشتی جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه سرویس بهداشتی جدید

آینه سرویس بهداشتی جدید

آینه سرویس بهداشتی جدید

آینه سرویس بهداشتی جدید

آینه سرویس بهداشتی جدید

آینه سرویس بهداشتی جدید

آینه سرویس بهداشتی لمسی

آینه سرویس بهداشتی جدید

آینه سرویس بهداشتی جدید

آینه سرویس بهداشتی جدید 

آینه سرویس بهداشتی جدید 

آینه سرویس بهداشتی جدید 

آینه سرویس بهداشتی جدید 

آینه سرویس بهداشتی جدید 

آینه سرویس بهداشتی جدید 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سرویس بهداشتی جدید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند