فهرست این مقاله

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار

تولید انواع آینه سرویس بهداشتی ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                   0912823524202188621912

 

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار

 

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار

آینه های سرویس بهداشتی یکی از مهم ترین انواع آینه های کاربردی در هر ساختمانی محسوب می شود که افراد خانواده دغدغه زیادی برای انتخاب آن دارند از همین رو در این مقاله به بررسی یکی از جدیدترین و چذاب ترین طرح های آینه که با نام آینه سرویس بهداشتی ضد بخار شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه سرویس بهداشتی در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف این نوع آینه هاغ از جمله آینه سرویس بهداشتی ضد بخار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه سرویس بهداشتی ضد بخار به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی می شود و سیستم ضد بخار روی آینه پیاده سازی خواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های سرویس بهداشتی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه سیستم ضد بخار فعال می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و به ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار – ریموتی

طرح دیگری از آینه های سرویس بهداشتی که با استفاده از ریموت سیستم ضد بخار فعال و غیر فعال می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های سرویس بهداشتی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه سیستم ضبد بخار فعال می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های سرویس بهداشتی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های سرویس بهداشتی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدی شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، لازم به ذکر است آینه سرویس بهداشتی ضد بخار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار – قاب استیل 

در این طرح از آینه های روشویی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود ، این نوع فریم ها به صورت چهار ضلعی و گرد ساخته می شوند ضمنا در ابعاد مختلفی نیز قابل تولید است .

 

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار – پایه دار 

طرح دیگری از آینه های ضد بخار که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سرویس بهداشتی نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سرویس های لوکس استفاده می شود .

 

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار – بیضی 

برای تولید آینه های بیضی شکل ابتدا آینه در ابعاد بزرگتری با استفاده از قواره بر برش داده شده سپس توسط دستگاه CNC به صورت کاملا دقیق تولید خواهد شد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار – دو طرفه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های ضد بخار دو طرفه استفاده می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی دکوراسیون داخلی خواهد شد ، آینه های دو طرفه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار – بزرگ نما 

در این طرح از آینه های سرویس یک قسمت بزرگ نما روی آینه وجود دارد بدین شکل براحتی می توانید نسبت آرایش صورت خود اقدام نمایید چرا که تصویر تا 10 برابر بزرگتر نشان داده خواهد شد ، آینه های بزرگ نما فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار – متحرک 

با تولید آینه های روشویی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی یرای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه سرویس بهداشتی ضد بخار متحرک بکار برد چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار - اینستاگرام

 

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه سرویس بهداشتی ضد بخار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه سرویس بهداشتی ضد بخار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه سرویس بهداشتی ضد بخار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه سرویس بهداشتی ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سرویس بهداشتی ضد بخار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند