فهرست این مقاله

آینه سرویس بهداشتی مدرن

تولید انواع آینه سرویس بهداشتی مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    0912823524202188621912

 

آینه سرویس بهداشتی مدرن

 

آینه سرویس بهداشتی مدرن

امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان ها از آینه های دکوراتیو به کرات استفاده می شود به طوری که در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود آینه های دکوراتیو مهم ترین المان در طراحی معرفی شده است ، در این مقاله به بررسی انواع آینه سرویس بهداشتی مدرن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های سرویس بهداشتی در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه سرویس بهداشتی مدرن را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قست نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه سرویس بهداشتی مدرن – بک لایت 

متداول ترین طرح آینه های روشویی که با نام های آینه بک لایت ، آینه نور مخفی و آینه نوری نیز شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دایموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد و در نهایت نیز با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی مدرن – لمسی

طرح جدیدی از آینه های روشویی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه سرویس بهداشتی مدرن – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های سرویس بهداشتی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی مدرن – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های سرویس بهداشتی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه سرویس بهداشتی مدرن – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های روشویی مدرن حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی مدرن – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار ناشی از آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه سیستم ضد بخار فعال خواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی مدرن – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های سرویس که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه سرویس بهداشتی مدرن – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های روشوی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های با قاب استیل در کشورهای آلمان ، ایتالیا ، فرانسه و هلند به کرات استفاده می شود و افراد را تحت تاثیر قرار خواهد داد .

 

آینه سرویس بهداشتی مدرن – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های سرویس بهداشتی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه سرویس بهداشتی مدرن - اینستاگرام

 

آینه سرویس بهداشتی مدرن - واتساپ

 

از طریق زیر می توان آینه سرویس بهداشتی مدرن را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه سرویس بهداشتی مدرن و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه سرویس بهداشتی مدرن مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه سرویس بهداشتی مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه سرویس بهداشتی مدرن

آینه سرویس بهداشتی مدرن

آینه سرویس بهداشتی مدرن

آینه سرویس بهداشتی مدرن

آینه سرویس بهداشتی مدرن

آینه سرویس بهداشتی مدرن

آینه سرویس بهداشتی مدرن

آینه سرویس بهداشتی مدرن

آینه سرویس بهداشتی مدرن

آینه سرویس بهداشتی مدرن

آینه سرویس بهداشتی مدرن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سرویس بهداشتی مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند