فهرست این مقاله

آینه سرویس بهداشتی هوشمند

تولید انواع آینه سرویس بهداشتی هوشمند در صنایع شیشه و آینه کولیوند                     ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه سرویس بهداشتی هوشمند

 

آینه سرویس بهداشتی هوشمند

آینه های سرویس بهداشتی یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین آینه های کاربردی و تزیینی در هر ساختمانی محسوب می شود که طراحان دکوارسیون داخلی زمان قابل توجهی را برای انتخاب و اجرای این نوع آینه ها می گذارند ، در این مقاله به بررسی انواع آینه سرویس بهداشتی هوشمند می پرداریم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های سرویس بهداشتی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه سرویس بهداشتی هوشمند را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه های سرویس بهداشتی هوشمند به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاه از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه سرویس بهداشتی هوشمند – لمسی

طرح جدیدی از آینه های سرویس بهداشتی که با لمنس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه سرویس بهداشتی هوشمند – ریموتی

طرح دیگری از آینه های سرویس بهداشتی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی آینه رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی هوشمند – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های سرویس بهداشتی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه سرویس بهداشتی هوشمند – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه سرویس بهداشتی هوشمند – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های سرویس بهداشتی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، لازم به ذکر است آینه سرویس بهداشتی هوشمند صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود .

 

آینه سرویس بهداشتی هوشمند – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار روی آینه ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی هوشمند – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های هوشمند ضد بخار یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی بکار برد .

 

آینه سرویس بهداشتی هوشمند – کودک 

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که فریم های سفید و صورتی دور آینه قرار گرفته و شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن و باب اسفنجی روی آن حکاکی شده است .

 

آینه سرویس بهداشتی هوشمند – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که فریم صورتی وسفید دور آینه قرار گرفته است و شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری مانند آنجلینا جولی روی آینه حکاکی می شود .

 

آینه سرویس بهداشتی هوشمند – لاکچری 

طرح جدید دیگری از اینه های روشویی که از ترکیب آینه های چراغ دار و آینه های بک لایت تشکیل شده است این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه سرویس بهداشتی هوشمند – کریستال 

آینه های سرویس بهداشتی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

آینه سرویس بهداشتی هوشمند – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های سرویس بهداشتی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی هوشمند – متحرک 

با تولید آینه های سرویس بهداشتی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدنی شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه سرویس بهداشتی هوشمند - اینستاگرام

 

آینه سرویس بهداشتی هوشمند - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه سرویس بهداشتی هوشمند به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه سرویس بهداشتی هوشمند و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه سرویس بهداشتی هوشمند مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه سرویس بهداشتی هوشمند در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه سرویس بهداشتی هوشمند

آینه سرویس بهداشتی هوشمند

آینه سرویس بهداشتی هوشمند

آینه سرویس بهداشتی هوشمند

آینه سرویس بهداشتی هوشمند

آینه سرویس بهداشتی هوشمند

آینه سرویس بهداشتی هوشمند

آینه سرویس بهداشتی هوشمند

آینه سرویس بهداشتی هوشمن

آینه سرویس بهداشتی هوشمند

آینه سرویس بهداشتی هوشمند

آینه سرویس بهداشتی هوشمند

آینه سرویس بهداشتی هوشمند

آینه سرویس بهداشتی هوشمند

آینه سرویس بهداشتی هوشمند

آینه سرویس بهداشتی هوشمند

آینه سرویس بهداشتی هوشمند

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سرویس بهداشتی هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند