فهرست این مقاله

آینه سرویس بهداشتی پی وی سی

تولید انواع آینه سرویس بهداشتی پی وی سی در صنایع شیشه و آینه کولیوند            0912823524202188621912

 

آینه سرویس بهداشتی پی وی سی

 

آینه سرویس بهداشتی پی وی سی

آینه های سرویس بهداشتی از مهم ترین آینه های داخل هر ساختمانی به شمار می رود که در طرح های مختلفی تولید خواهد شد ، رایج ترین طرح آینه سرویس بهداشتی با نام آینه سرویس بهداشتی پی وی سی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی های آن  می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه سرویس بهداشتی پی وی سی در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه سرویس بهداشتی بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه سرویس بهداشتی پی وی سی – بک لایت

طرحخ جدیدی از آینه های پی وی سی که با نام آینه بک لایت و نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه سرویس بهداشتی پی وی سی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های سرویس بهداشتی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه سرویس بهداشتی پی وی سی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های سرویس بهداشتی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی پی وی سی – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی پی وی سی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه سرویس بهداشتی پی وی سی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه سرویس بهداشتی پی وی سی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های سرویس بهداشتی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه سرویس بهداشتی پی وی سی – کریستال 

آینه های سرویس بهداشتی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

آینه سرویس بهداشتی پی وی سی – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های پی وی سی دو طرفه استفاده می شود که به واسطه ی آن می توان از هر دو طرف آینه بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه سرویس بهداشتی پی وی سی – متحرک 

با تولید آینه های سرویس بهداشتی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را از یک نقطه به نقطه دیگر تنها با کمی هول دادن منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه سرویس بهداشتی پی وی سی متحرک بکار برد چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه سرویس بهداشتی پی وی سی - اینستاگرام

 

آینه سرویس بهداشتی پی وی سی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه سرویس بهداشتی پی وی سی

برای اطلاع از قیمت آینه سرویس بهداشتی پی وی سی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209128235242 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه سرویس بهداشتی پی وی سی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه سرویس بهداشتی پی وی سی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه سرویس بهداشتی پی وی سی

آینه سرویس بهداشتی بک لایت

آینه سرویس بهداشتی پی وی سی

آینه سرویس بهداشتی پی وی سی

آینه سرویس بهداشتی پی وی سی

آینه سرویس بهداشتی پی وی سی

آینه سرویس بهداشتی پی وی سی

آینه سرویس بهداشتی پی وی سی

آینه سرویس بهداشتی پی وی سی

آینه سرویس بهداشتی پی وی سی

آینه سرویس بهداشتی پی وی سی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سرویس بهداشتی پی وی سی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

 

تیم تحریریه کولیوند