فهرست این مقاله

آینه سفید

عرضه انواع آینه سفید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                   09128235242 02188621912 

 

آینه سفید

امروزه وجود آینه در منازل امری حیاتی محسوب می شود چرا که با این ابزار است ما به راحتی می توانیم خودمان را مشاهده کنیم ، تا به حال به این موضوع فکر کرده اید اگر آینه وجود نداشت با چه بحرانی مواجه می شدیم؟ در صنعت شیشه و آینه برخی افراد آینه سفید را با نام آینه نقره ای (سیلور) هم می شناسند به عبارت دیگر این دو واژه مفهوم یکسانی دارند  .

آینه ها را می توان در رنگ های گوناگونی در صنایع شیشه و آینه کولیوند مشاهده کرد اما همچنان پرکاربردترین رنگ ، آینه سفید است و به طور کلی آینه سفید را به راحتی می توان در طراحی دکوراسیون هر محیطی استفاده کرد به این دلیل که با هر رنگی در دکوراسیون شما ست می شود .

در پروزه هایی که استفاده از آینه صرفا جنبه ی کاربردی داشته باشد یا به عبارت دیگر تزئین دکوراسیون در اولویت شما نیست ، پیشنهاد ما استفاده از آینه سفید و حتی المقدور تراش دادن دور آینه است زیرا در این صورت هزینه های شما هم کاسته خواهد شد .

متداول ترین نوع آینه های سفید در واقع آینه سفید دیواری به شمار می رود در این حالت آینه های سفید در اشکال مختلف هندسی به صورت تکی و یا جورچین روی دیوار قرار می گیرند به طور مثال می توان به آینه سه بعدی سفید اشاره کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند علاوه بر آینه سفید ( نقره ای ) آینه های رنگی طلایی ، دودی ، مسی ، برنز ، آبی ، بنفش و یبز را نیز تولید می کند ، تمامی آینه های اشاره شده با ترکیبات بیو شیمی تولید می شوند .

 

انواع آینه سفید در صنایع شیشه و آینه کولیوند

1- آینه کریستال

2- آینه کلیر (clear)

3- آینه سوپر کلیر (supper clear)

4- آینه با کنسول

5- آینه جورچین

6- آینه لوزی

7- آینه قدی

8- آینه تراش

9- آینه پتینه

10 – آینه با قاب

11- آینه آنتیک

 

کاربردهای آینه های سفید (نقره ای)

  • آینه کاری لوزی روی دیوار
  • آینه کاری نامتقارن روی دیوار
  • آینه کاری سقف
  • ساخت میز تلویزیون آینه ای
  • ساخت میز جلو مبلی آینه ای
  •  آینه قدی روی دیوار
  • ساخت آینه سرویس بهداشتی
  • ساخت باکس های آینه ای

 

آینه سفید تراش

ابزار تراش برای اغلب آینه های دکوراتیو عنوان فریم دور آینه بکار برده می شود ، با استفاده از این ابزار به طبع نیازی به استفاده از فریم های مختلف جهت زیبا کردن آینه دکوراتیو نیست ، فاصله لبه ی آینه سفید تا ابزار تراش ( پخ ) را می توان روی 1.5 ، 2 و 3 سانتی متر تنظیم کرد که با توجه به ابعاد آینه یکی از این گزینه ها در دستگاه تراش انتخاب می گردد .

 

آینه سفید لوزی

متداول ترین نوع آینه کاری روی دیوار که با استفاده از آینه های لوزی لوزی صورت می گیرد در این روش تعدادی آینه لوزی طبق الگو کنار هم قرار داده می شوند به طوری که فاصله ای بین آینه ها وجود نداشته باشد .

 

آینه سفید دیواری

آینه های با طرح های مختلف را می توان روی دیوار قرار داد به عنوان مثال می توان به آینه تراش دار سفید که با بست های بی رنگ روی دیوار نصب می شود اشاره کرد البته از آینه با قاب های پی وی سی هم می توان استفاده کرد .

 

آینه کنسول سفید

صنایع شیشه و آینه کولیوند میزهای کنسول رنگی و آینه کاری شده را در طرح های مختلفی تولید می کند که در این بین آینه سفید کنسول بیشترین تقاضا را نسبت به سایر رنگ های میز کنسول دارد ، جدیدترین نوع کنسول ها حتی در کشورهای اروپایی هم فراگید شده است آینه کنسول آنتیک نام دارد در این نوع کنسول ها با استفاده از آینه سفید پتینه کاری شده روی کنسول آینه کاری خواهد شد .

آینه سفید ونیزی

یکی از محبوب ترین انواع آینه های دکوراتیو که برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما خبلی زود مود توجه طراحان دکوراسیون داخلی سراسر دنیا قرار گفت آینه ونیزی نام دارد ، اغلب آینه های وینزی با استفاده از آینه سفید تولید می شود زیرا این نوع آینه ها یک آینه کاربردی – تزئینی محسوب می شود .

 

آینه سفید دکوراتیو

آینه های دکوراتیو در طرح های مختلف جلوه خاصی را به دکوراسیون داخلی می دهند و این نوع آینه ها را می توان هم به صورت مجزا به روی دیوار نصب کرد و هم اینکه از تکنیک جورچین استفاده کرد به این صورت که قطعه های آینه را طبق الگوی خاص و مورد نظر در کنار هم قرار داد و شکل دلخواه را ایجاد کرد ، به دلیل زیبایی که آینه های جورچین دکوراتیو دارند به جرات می توان گفت که اولین پیشنهادی که  طراحان حرفه ای دکوراسیون داخلی به مشتریان خود ارائه می کنند استفاده از آینه دکوراتیو  است که در این بین تکنیک جورچین آینه دارای محبوبیت زیادی در آینه های دکوراتیو هستند .

در آینه های دکوراتیو عمدتا از تراش آینه هم برای زیبایی بیشتر استفاده می شود اما به طور کلی هر آینه سفید ای که که دارای طرح خاصی بوده و با استفاده از آن بتوان تزئین دکوراسیون داخلی را ارتقا داد آینه دکوراتیو نام دارد ، نصب آینه سفبد دکوراتیو هم به دو روش انجام می شود در روش اول آینه مورد نظر روی دیوار با استفاده از بست های فلزی و پلاستیکی قرار می گیرد اما در روش دوم آینه ها به صورت جورچین با استفاده از چسب های مخصوص آینه و دو طرفه روی دیوار چسبانده خواهند شد .

 

آینه سفید جورچین  

با استفاده از آینه های سفید می توان انواع آینه کاری روی دیوار به صورت جورچین را اجرا کرد ، این نوع آینه ها برای ساختمان هایی که دارای دیوارهای با رنگ سفید هستند بهترین گزینه جهت آینه کاری محسوب می شود .

 

آینه سفید نورپردازی شده

برای تولید آینه های نورپردازی شده ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس با استفاده از LED های رنگی و ورق های PVC پشت آینه نورپردازی خواهد شد ، این نوع آینه ها اغلب به عنوان آینه روشویی کاربرد دارد .

 

آینه سفید لمسی

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی پشت آینه روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد .

 

آینه سفید ریموت دار

یکی دیگر از آینه های نورپردازی شده که با استفاده از ریموت نور مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه سفید حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه سفید صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های سفید که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه سفید با قاب استیل 

در این طرح از آینه های سفید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوراهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه سفید آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های سفید قدی اجرا شده که اغلب لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های آرایشگاه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه سفید دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار می رود این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در سالن های کوچکبه منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه سفید دو طرفه بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

آینه سفید بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های سفید که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه سفید متحرک 

با تولید آینه های سفید متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گوهه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه سفید - اینستاگرام

 

آینه سفید - واتساپ

آینه سفید با قاب فلزی 

به طور کلی آینه های سفید با قاب فلزی به دو دسته ی قاب های فلزی رنگی و کوره ای و قاب های استیل طلایی و نقره ای تقسیم می شود که در این بین آینه های فلزی رنگی از قیمت مناسب تری برخوردار می باشد .

 

آینه سفید

آینه سفید قاب سفید

آینه سفید با قاب

آینه سفید

آینه سفید

آینه سفید

آینه سفید

آینه سفید

آینه سفید

 

 

نحوه سفارش آینه سفید به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید در صورت تمایل انواع آینه سفید را از طریق تماس با شماره های 02188621912  –  09128235242 09214195178  به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داده و یا از طریق مارجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه سفید مورد نظر خود را به تیم طراحی و تولید ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب آینه سفید در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در ایم زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب آینه سفید به وجود آید تیم پشتیبامی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

جهت مشاهده نمونه کارهای آینه های سفید روی لینک رویرو کلیک نمایید :                  نمونه کارها

 

آینه سفید

آینه سفید

آینه سفید

آینه سفید

آینه سفید

آینه سفید

آینه سفید

آینه سفید

آینه سفید

آینه سفید

آینه سفید

آینه سفید

آینه سفید

آینه سفید

آینه سفید

آینه سفید

آینه سفید

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سفید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند