فهرست این مقاله

آینه سقف اتاق

تولید انواع آینه سقف اتاق در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

 

آینه سقف اتاق

 

آینه سقف اتاق

آینه های دکوراتیو در قسمت های مختلفی از ساختمان اجرا می رود که در جدیدترین طرح ها از این نوع آینه ها جهت تزیین هرچه بهتر سقف اتاق خواب ها استفاده می شود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های اتاق خواب به ویژه آینه های روی سقف می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه سقف اتاق – بک لایت 

رایج ترین طرح آینه های دکوراتیو که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه سقف اتاق – چراغ دار 

محبوب ترین طرح آینه های دکوراتیو که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه سقف اتاق – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیورهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه سقف اتاق – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های بک لایت و چراغ دار استفاده شده که اغلب به صورت مربعی شکل می باشد و لوگوی مجموعه نیز روی آینه حکاکی خواهد شد .

 

آینه سقف اتاق - اینستاگرام

 

آینه سقف اتاق - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه سقف اتاق را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه های دکوراتیو و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های دکوراتیو در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه سقف اتاق

آینه سقف اتاق

آینه سقف اتاق

آینه سقف اتاق

آینه سقف اتاق

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های دکوراتیو در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند