فهرست این مقاله

آینه سلطنتی

تولید انواع آینه سلطنتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          0912823524202188621912

 

آینه سلطنتی

 

آینه سلطنتی

آینه های دکوراتیو در طرح های بسیار متنوعی تولید می شوند که هر یک دارای سبک خاصی است اما در این بین تعدادی از آینه های تزیینی که در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود به دلیل نمای بسیار زیبا و شکیل با نام آینه سلطنتی شناخته شده می شود که در ادامه هریک از آن ها را به طور کامل شرح خواهیم داد .

قبل از اینکه به جزئیات آینه سلطنتی بپردازیم به این نکته توجه داشته باشید که در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن باید تمامی کالاهاییی که جهت تزیین فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرند به نوعی با یکدیگر تطابق داشته و به عنوان مکمل دیگر کالاهای تزیینی مطرح باشد .

 

آینه سلطنتی چوبی

در کشور ما طراحی سلطنتی بیشتر با نماهای چوبی لوکس شناخته شده است از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند با تولید آینه هایی که دارای قاب های چوبی هستند توجه بسیاری از افرادی که علاقه خاصی با این نماها دارند جلب کرده ، قاب های چوبی در رنگ ها و طرح های مختلفی می شود اما اکثر آن ها از چوب گردو تشکیل شده که معمولا داری رنگ قهوه ای کم رنگ و عسلی می باشد .

 

آینه سلطنتی سه بعدی

نوع دیگری از آینه های لوکس که در سال 1396 توسط تیم فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند اجرا شد ، طراحی این نوع آینه ها به گونه ای است که یک آینه که معمولا دارای طول 150 سانتی متر و عرض 80 سانتی متر است به عنوان آینه اصلی در نظر گرفته می شود سپس جهار عدد آینه با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی متصل خواهند شد به طوری که تصاویر دو بعدی در آینه به صورت سه بعدی مشاهده می شوند .

آینه سلطنتی سه بعدی را می توان به عنوان آینه قدی ، آینه کنسول و آینه دیواری استفاده کرد ، این نوع آینه ها باید در ساختمان هایی که دارای نماهای مدرن و طراحی های جدید هستند بکار برود .

 

آینه سلطنتی طلایی و مسی 

صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از جوانان مستعد و سختکوش کشومان موفق به تولید آینه های رنگی طلایی ، مسی ، آبی ، بنفش و سبز شده است که در این بین آینه طلایی و مسی به دلیل رنگ و نمای بسیار زیبا به عنوان آینه سلطنتی شناخته می شوند ، با استفاده از آینه های اشاره شده می توان انواع آینه کاری رو دیوار را اجرا کرد به عوان مثال آینه کاری طرح شکسته که نمای بسیار زیبا و مدرنی را در هر محیطی ایجاد می کند .

 

آینه سلطنتی ونیزی

آینه های ونیزی همانطور که در مقاله های دیگر هم شرح دادده شد برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد و با استقبال بسیار زیادی از طرف مردم مواجه شد ، خوشبختانه با تولید آینه سلطنتی ونیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند شاهد استقبال مردم عزیز کشورمان هستیم زمانبر بودن و پیچیده بودن تولید آینه های ونیزی موجب قیمت بالای این نوع آینه ها نسبت به سایر آینه های سطنتی شده است .

 

آینه کنسول سلطنتی 

آینه های کنسول امروزه در بسیاری از خانه ها جهت تزیین فضای داخلی ساختمان بکار می رود ، طرح های بسیار متنوع آینه های کنسول انتخاب را برای هر فردی ساخت می کند اما طرح جدیدی که رد صنایع شیشه و آینه کولیوند اجرا شده مبنتی بر آینه کنسول آینه ای است به عبارت دیگر میز کنسول با استفاده از آینه سلطنتی آینه کاری خواهد شد و در واقع یک آینه کنسول آنه کایر شده را مشاهده خواهید کرد .

نمای شکیل و خاص آینه سلطنتی کنسول آینه ای کاری شده مورد استقبال بی نظیری از طرف مردم و طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است و بیش از 60 درصد سفارش های متلق به این نوع آینه ها کنسول می باشد .

 

آینه سلطنتی آنتیک

طراحی دکوراسیون داخلی با استفاده از آینه های آنتیک نمای شیک و مدرنی را ایجاد خواهد کرد حال اگر از روش های آینه کاری تایل های مربعی و مستطیلی شکل استفاده شود شاهد نمای جذابتری هم خواهید بود .

 

آینه سلطنتی نامتقارن 

در بین روش های آینه کاری روی دیوار آینه کاری نامتقارن که در واقع از تعدادی آینه با اشکال مختلف هندسی تشکیل شده است آینه کاری مدرن یا سلطنتی محسوب می شود و در اغلب ساختمان های لوکس اجرا می شود .

آینه سلطنتی با نورپردازی

نوعه دیگری از آینه های سلطنتی که دور آینه سندبلاست شده و پشت آن با استفاده از LED های رنگی و ورق های PVC نورپردازی مخفی می شود آینه نورپردازی شده نام دارد ، آینه سلطنتی با نورپردازی مخفی را می توان در اشکال مختلفی تولید کرد این نوع آینه ها اغلب به عنوان آینه سرویس بهداشتی کاربرد دارد .

 

آینه سلطنتی رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی استفاده کرد به طور مثال می توان به آینه های طلایی ، نقره ای ، دودی ، برنز و شامپاینی اشاره کرد .

 

آینه سلطنتی لمسی

 طرح جدیدی از آینه های با نورپردازی مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین روی آینه ( علامت پاور ) نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد .

 

آینه سلطنتی ریموتی 

طرح دیگری از آینه های سلطنتی نور مخفی که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه سلطنتی حسگری

در این طرح از آینه های سلطنتی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، آینه سلطنتی حسگری در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی در پروژه های مختلفی استفاده می شود و از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

 

آینه سلطنتی ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه سلطنتی با قاب استیل 

در این طرح از آینه های سلطنتی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی بکار برد .

 

آینه سلطنتی پایه دار 

طرح دیگری از آینه های سلطنتی که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون ها استفاده می شود .

 

آینه سلطنتی کودک 

نوعی از آینه های سلطنتی که شخصیت های برجسته و شناخته شده  ی انیمیشنی مانند بتمن و باب اسفنجی روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی جذب آینه شده و سرگرم خواهند شد .

 

آینه سلطنتی بیضی 

برای تولید آینه های بیضی شکل ابتدا آینه در ابعاد بزرگتری با استفاده از قواره بر برش داده شده سپس توسط دستگاه CNC به صورت کاملا دقیق تولید خواهد شد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های بیضی در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

آینه سلطنتی دو طرفه 

در سالن های بزرگ نوعی از آینه های سلطنتی دو طرفه اجرا می شود که از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه سلطنتی بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های سلطنتی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه سلطنتی متحرک 

با تولید آینه های سلطنتی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه سلطنتی متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

 

آینه سلطنتی- اینستاگرام

 

آینه سلطنتی- اینستاگرام - واستاپ

 

 

جهت سفارش آینه سلطنتی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه سلطنتی و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه سلطنتی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تمامی آینه های تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند دارای درجه کیفیت +A می باشد در ضمن با توجه به درخواست های مکرر مشتریان گرامی سفارشات آینه سلطنتی شهرستان ها پذیرفته می شود .

 

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سرویس بهداشتی سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

آینه سلطنتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سلطنتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند