فهرست این مقاله

آینه سندبلاست

تولید انواع آینه سندبلاست در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

آینه سندبلاست

 

آینه سندبلاست

طرح های سندبلاست رفته رفته روی انواع شیشه ها در سالیان گذشته حکاکی شده و به دلیل اینکه شیشه های مات قدیمی مانند شیشه مشجر از نظر ظاهری شیک و مدرن نیست فعالان صنعت شیشه و آینه به فکر شیشه های مات جدیدی افتادند که از نظر ظاهری طراحی دکوراسیون مدرن را در پی داشته باشد و از همین رو شیشه های سندبلاست و ساتینا تولید شدند .

تولید آینه سندبلاست نسبت به شیشه سندبلاست فرآیند پیچیده تری را دارد زیرا اگر بیش از حد استاندارد آینه حکاکی شود جیوه لب پر خواهد شد به همین دلیل هنگام سندبلاست کردن آینه باید دقت کافی انجام پذیرد در ضمن دستگاه روی آینه بر خلاف شیشه که براحتی فرآیند سندبلاست را انجام می دهد به کندی کار خواهد کرد لذا قیمت آینه سندبلاست در مقایسه با شیشه سندبلاست بیشتر می باشد .

آینه سندبلاست یکی از خاص ترین آینه های دکوراتیو محسوب می شود زیرا بر خلاف سایر آینه های تزیینی که طرح روی آینه اعمال خواهد شد نه اینکه آینه در شکل خاصی برش داده شود از همین رو این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری نیز شناخته شده است .

 

نحوه تولید آینه سندبلاست در صنایع شیشه و آینه کولیوند

برای تولید آینه سندبلاست ابتدا باید آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شود سپس طرحی که قصد حکاکی روی آینه را داریم انتخاب شود بدین صورت که هر طرحی را که توجه شما را جلب کرد فایل مربوط به ان عکس را برای کارشناسان  ما ارسال می نمایید و تیم فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند طرح مورد نظر شما را از طریق نرم افزارهای مخصوصی وارد دستگاه کرده در نهایت هم آینه را وارد دستگاه سندبلاست کرده و عملیات حکاکی انجام می شود .

 

تفاوت آینه سندبلاست و چاپی رنگی

توجه داشته باشید که فرآیند سندبلاست به صورت مات است به عبارت دیگر شیشه یا آینه طبق طرح مورد نظر حکاکی شده و قسمت های حکاکی به صورت مات درآورده می شود اما شیشه چاپی بدین شکل است که طرح مورد نظر به صورت رنگی روی شیشه چاپ می شود بنابراین این دو فرآیند کاملا با هم تفاوت دارند ، در هر دو مورد می توان طرح های مختلف را روی شیشه و آینه ایجاد کرد در فرآیند آینه سندبلاست قسمت طراحی شده مات خواهد شد .

 

چاپ لوگو روی آینه به صورت سندبلاست ( آینه سندبلاست )

امروزه در همه کشورهای دنیا چاپ کردن لوگو روی شیشه و اینه رواج پیدا کرده است در کشور ما هم باشگاه های ورزشی ، شرکت های خصوص و دولتی ، رستوران ها و کافه ها و فروشگاه های مختلف تمایل به چاپ لوگو و برند خود روی شیشه و آینه را دارند که البته اینکار  (آینه سندبلاست)بسیار حرفه ای و مدرن هم به نظر می رسد از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند لوگوی مجموعه شما را روی شیشه و آینه با کیفیت بسیار بالا حکاکی می کند .

 

انواع آینه سندبلاست صنایع شیشه و آینه کولیوند

  • آینه رنگی سندبلاست
  • آینه های سندبلاست گرد
  • آینه کریستال سندبلاست
  • آینه لوزی سندبلاست
  • آینه  سندبلاست جورچین
  • آینه کاری روی دیوار به صورت سندبلاست
  • آینه کمد دیواری سندبلاست
  • آینه قدی سندبلاست
  • آینه کنسول سندبلاست
  • آینه سرویس بهداشتی سندبلاست

 

انتخاب طرح آینه سندبلاست در صنایع شیشه و آینه کولیوند

برای انتخاب طرحی که قصد داریم روی آینه حکاکی شود می توانید با یک جستجوی ساده در گوگل انواع طرح های کار شده را مشاهده کنید و پس از انتخاب طرح فابل مربوطه را برای کارشناسان ما ارسال نمایید و یا از بین طرح هایی که که در قسمت نمونه کارها گذاشته شده یکی را انتخاب کرده و آن را با کارشناسان ما در میان بگذارید و بدین ترتیب طرح مورد نظر شما در کمترین زمان ممکن روی آینه حکاکی خواهد شد .

توجه داشته باشید که آینه سندبلاست هم مانند آینه حکاکی شده ( Engraving ) روی آینه تراش داده خواهد شد اما در سندبلاست کردن آینه یک لایه ی سفید رنگ روی آینه ایجاد خواهد شد و طرح مورد نظر سفید دیده می شود .

اگر طرح جدیدی را تمایل دارید روی آینه ی منزل خود داشته باشید و در نمونه کارهای ما وجود نداشت می توانید طرح مورد نظر خود را از طریق پیام رسان های مختلف و یا از طریق ایمیل برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

آینه سندبلاست طرح دار 

صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از جدیدترین دستگاه سندبلاست قادر به تولید آینه های طرح دار مختلفی است ، چنانچه طرح خاصی را مد نظر دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

آینه سندبلاست نورپردازی شده

جدیدترین نوع آینه های سندبلاست که معمولا دور آینه با عرض 4 سانتی متر سندبلاست شده سپس با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد بدنی شکل نور از قسمت سندبلاست شده تابیده می شود .

 

آینه سندبلاست گرد

برای تولید آینه های گرد سندبلاست معمولا دور آینه با پهنای 3 الی 4 سانتی متر سندبلاست خواهد شد سپس پشت آینه با ورق های PVC و LED های رنگی نورپردازی می شود ضمنا این نوع آینه ها در سرویس بهداشتی کاربرد دارد .

 

آینه سندبلاست هوشمند

نوع جدیدی از آینه های سندبلاست که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی پشت آن نمایان خواهد شد این نوع آینه ها با نام آینه هوشمند یا اتوماتیک شناخته شده است .

 

آینه سندبلاست ریموت دار

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه سندبلاست رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، برنز ، شامپاینی ، دودی ، نقره ای ، آبی ، بنفش ، سبز بهتر است که از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی ساختمان استفاده کرد .

 

آینه سندبلاست سرویس بهداشتی

امروزه با توجه به اینکه طراحیان دکوراسیون داخلی در ساختمان های لوکس از آینه های با نورپردازی مخفی استفاده می کنند به طبع اغلب آینه های روشویی دارای طرح های مختلف سندبلاست است .

 

آینه سندبلاست حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های سندبلاست شده حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی آینه سندبلاست حکاکی کرد و نمای زیبایی در فضای داخلی ساختمان ایجاد کرد .

 

آینه سندبلاست حسگری 

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و یپیچده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه سندبلاست صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های سندبلاست که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه سندبلاست صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه سندبلاست قدی 

آینه های قدی سندبلاست شده کاربردی ترین طرح آینه های سندلاست شده محسوب می شود این نوع آینه ها معمولا در ابعاد 80 * 180 تولید شده و در طول روز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه سندبلاست با قاب استیل 

در این طرح از آینه های سندبلاست یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه سندبلاست کودک 

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های سندبلاست طرحی شده است که شخصیت های انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه سندبلاست دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه سندبلاست آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های سندبلاست قدی اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی شده است بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های آرایشگاه در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه سندبلاست دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه سندبلاست دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه سندبلاست بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های سندبلاست شده که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینته مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه سندبلاست متحرک 

با تولید آینه های سندبلاست متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها از یک نقطه به نقطه ی دیگر تنها با کمی هول دادن منتقل نمایید ، آینه های متحرک در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه سندبلاست - اینستاگرام

 

آینه سندبلاست - واتساپ

 

نحوه سفارش انواع آینه سندبلاست به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش انواع آینه سندبلاست در ابعاد مختلف به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شمارهای 021886219120912823524209122140467 اقدام نمایید و یا از طریق مراجع به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه سندبلاست مورد نظر خود را به صورت حضوری به کارشناسان ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب آینه سندبلاست در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبللست

آینه سندبلاست

آینه سفید

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه کودک

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سندبلاست در سراسر دنیا به وب سایت زیر رماجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند