فهرست این مقاله

آینه سنسور نوری

تولید انواع آینه سنسور نوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                       0912823524202188621912

 

آینه سنسور نوری

 

آینه سنسور نوری

در چند سال گذشته صنعت شیشه دستخوش تغییر و تحولات زیادی شده است به طوری که هر روز شاهد تولید شیشه و آینه های دکوراتیو خاصی هستیم ، یکی از جدیدترین طرح های آینه دکوراتیو با نام آینه سنسور نوری و آینه بک لایت شناخته شده است که در این مقاله به بررسی این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های نوری در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه سنسور نوری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه سنسور نوری به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد در نهایت هم مدارهای الکترونیکی در قسمت تعیین شده قرار خواهد گرفت .

 

آینه سنسور نوری – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپیانی ، سبز و آبی می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه های بک لایت استفاده کرد ، به طور مثال برای ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه دودی بکار برد .

 

آینه سنسور نوری – لمسی

به طور کلی آینه های سنسور نوری به دو دسته ی سنسور لمسی و سنسور حرکتی تقسیم می شود در حالت اول با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی خاموش می شود .

 

آینه سنسور نوری – حرکتی 

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی . افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و یپیچده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه سنسور نوری – قدی 

در بین آینه های دکوراتیو بک لایت آینه قدی پرکابردترین نوع آینه محسوب می شود که در طول روز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، این نوع آینه ها در ساختمان های مسکونی ، مزون ها و سالن های زیبایی اجرا می شود .

 

آینه سنسور نوری – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه حکاکی یا اینگروینیگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مورد نظر روی را روی آینه حکاکی کرد بدین کشل به برندینگ مجموعه نیز کمک شایانی خواهد شد .

 

آینه سنسور نوری – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های سنسور نوری که یک صفحه نمایش روی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توان ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

آینه سنسور نوری صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه نوری معرفی شده است قیمت آینه سنسور نوری تقریبا دو برابر آینه های نوری ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع طلق ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه سنسور نوری – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار در این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه سنسور نوری – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های نوری یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از آینه های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه سنسور نوری – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی اینه حکاکی می شود و از قاب های صورتی و سفید به عنوان فریم دور آینه استفاده شده است ، آینه های دخترانه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه سنسور نوری – متحرک 

با تولید آینه های سنسوری متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه سنسور نوری - اینستاگرام

 

آینه سنسور نوری - واتساپ

 

جهت سفارش آینه سنسور نوری به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه سنسور نوری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه سنسور نوری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه سنسور نوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه-آرایشگاه-سنسودار

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه دستشویی بک لایت

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سنسور نوری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند