فهرست این مقاله

آینه سنسور نوری

تولید انواع آینه سنسور نوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                            0912823524202188621912

 

آینه سنسور نوری

 

آینه سنسور نوری

آینه های با نور مخفی تحول عطیمی را در طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی ایجاد کرد و به نوعی علاوه بر یک آینه مدرن و شیک ، نورپردازی فضای داخلی سرویس بهداشتی را تغییر خواهد داد ، در این مقاله یکی از جدیدترین آینه های دکوراتیو که با نام آینه سنسور نوری و آینه نورپردازی شده شناخته شده است را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکورایتو در ایران فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف آینه های دکوراتیو از جمله آینه سنسور نوری را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

ساختار آینه سنسور نوری

برای تولید آینه های هوشمند با نور مخفی ابتدا آینه سوپر کلیر در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه با پهنای 4 سانتی متر سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی مدارهای الکتریکی پشت آینه قرار می گیرد و طی فرآیندی سیم کشی های مختلف صورت می گیرد ، در نهایت هم با استتفده از LED های رنگی و ورق های PVC پشت آینه نورپردازی خواهد شد .

به طور خلاصه ساختار آینه سنسور نوری به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه ، نورپردازی مخفی نمایان خواهد شد و با لمس کردن مجدد همان قسمت نورپردازی پشت آینه مخفی می شود .

 

آینه سنسور نوری رنگی

به منظور اجرای طراحی دکوراسیون داخلی مدرن بهتر است که از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی استفاده کرد ، به طور مثال برای ساختمانی که رنگ کرم به عنوان رنگی اصلی در نظر گرفته شده است باید از آینه های برنز جهت تولید آینه نورپردازی شده استفاده کرد .

 

آینه سنسور نوری طرح دار

طرح های مختلفی را می توان روی آینه های هوشمند به صورت سندبلاست ایجاد کرد در برخی از سازمان ها لوگی مجموعه روی آینه های روشویی با نور مخفی ایجاد شده است ، چنانچه طرح خاصی مد نظر دارید می توانید از طریق پسام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

آینه سنسور نوری گرد

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه CNC و MASTER می توان آینه های لمسی را در الگوهای مختلفی تولید کرد ، متداول ترین نوع آینه های هوشمند به صورت گرد برش داده می شود البته آینه های بیضی شکل هم از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است .

 

آینه سنسور نوری تراش

ابزار تراش مهم ترین ابزار آینه محسوب می شود که در واقع زیبایی آینه های دکوراتیو را دوچندان خواهد کرد ، برای تولید این نوع آینه ها از دستگاه بابلونی ایتالیا استفاده می شود به طوری که چهار طرف آینه ابزار تراش زده می شود ، فاصله بین لبه آینه تا ابزار تراش را می توان روی 1.5 سانتی متر ، 2 سانتی متر و 3 سانتی متر تنظیم کرد .

 

آینه سنسور نوری کریستال

به طور کلی آینه های شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال دارای بیشترین میزان شفافیت است و بهترین انتخاب جهت تولید آینه سنسور نوری محسوب می شود ، این نوع آینه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

آینه سنسور نوری آرایشگاه

امروزه سالن های آرایشی مدرن نیز مجهز به آینه های لمسی با نور مخفی هستند در این صورت علاوه بر استفاده از آینه دکوراتیو و زیبا ، براحتی می توان از نور مخفی آینه جهت آرایش افراد استفاده کرد .

 

آینه سنسور نوری سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه تراش خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود .

 

آینه سنسور نوری قدی

با توجه به اینکه آینه های قدی پرکاربردترین نوع آینه در ساختمان های مسکونی محسوب می شود می توان با اجرای نورپردازی مخفی پشت آینه از این نوع آینه ها با سهولت بیشتری استفاده کرد .

 

آینه سنسور نوری ریموت دار

طرح جدیدی از آینه های با سنسور نوری که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه سنسور نوری حسگری

در این طرح با حرکت درست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگری بسیار زمانبر و یپیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه سنسور نوری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

قیمت آینه سنسور نوری هوشمند و ضد بخار حرکتی تقریبا دو برابر آینه های ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها فقط در ساختمان های لوکس استفاده می کنند ضمنا آینه سنسور نوری حسگر حرکتی در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در شکور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه نوری معرفی شده است .

 

آینه سنسور نوری اکریلیک

طرح دیگری از آینه های نوری که با استفاده رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها در واقع یک اثر هنری منحصربفرد به شمار می رود ، آینه سنسور نوری اکریلیک در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کرع جنوبی استفاده می شود این نوع آینه ها از محبوبیت بسیار زیادی نیز برخوردار می باشد .

آینه سنسور نوری اکریلیک در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی در پروژه های مختلفی استفاده می شود ، این نوع آینه ها از محبوبیت بسیار زیادی در بین مردم برخوردار می باشد .

 

آینه سنسور نوری صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های سنوری که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه سنسور نوری پایه دار 

در این طرح از آینه های نوری یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گرد به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی مدرن استفاده می شود .

 

آینه سنسور نوری با قاب استیل 

طرح دیگری از آینه های سنسور نوری که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه سنسور نوری پایه دار 

در این طرح از آینه های سنسور یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون ها استفاده می شود .

 

آینه سنسور نوری دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه سنسور نوری آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه های نوعی از آینه های بک لایت دو طرفه اجرا می شود که از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های آرایشگاه در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه سنسور نوری دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه سنسور نوری دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه بکار برده می شود .

 

آینه سنسور نوری بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های سنسوردار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه سنسور نوری متحرک 

با تولید آینه های سنسوری متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

 

آینه سنسور نوری - اینستاگرام

 

آینه سنسور نوری - واتساپ

 

 

از طریق می توان آینه سنسور نوری را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه سنسور نوری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه سنسور نوری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه سنسور نوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های با درجه کیفیت +A صوریت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محرتم قرار خواهد گرفت .

 

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سندبلاست

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سلطنتی

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

آینه سنسور نوری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سنوسور نوری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند