فهرست این مقاله

آینه سه بعدی

تولید انواع آینه سه بعدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

آینه سه بعدی

آینه سه بعدی

سال 2017 در کشور ایتالیا تعدای طراح و گرافیست حرفه ای از کنارهم قرار دادن آینه هایی با اشکال مختلف یک نمای سه بعدی را از تصویر داخل آینه ایجاد کردند که خیلی زود مورد استقبال مردم کشور ایتالیا قرار گرفت و از آن پس به نوعی آینه ی سه بعدی بازار آینه های دکوراتیو را به خود اختصاص داد  .

در کشور ما  هم از سال 1396 تولید آینه سه بعدی توسط هنرمندان کشورمان شروع شد که از نظر کیفیت و perfect بودن کار بسیار مطلوب به نظر می رسید ، صنایع شیشه و آینه کولیوند با تشکیل تیمی 10 نفره انواع آینه های دکورایتو از جمله آینه سه بعدی را در اشکال مختلف تولید می کند .

آینه سه بعدی در دسته بندی های انواع آینه ها جزء آینه های دکوراتیو و تزئینی قرار می گیرد و در ساختمان های لوکس و مدرن برای تزئین طراحی دکوراسیون داخلی مانند اتاق های غذاخوری و پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرد  .

 

نحوه ی ساخت آینه سه بعدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند 

برای تولید این نوع آینه ها ابتدا باید طرح مورد نظر انتخاب شود سپس آینه ها را با توجه به طرح و ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش دهیم ، برش آینه ها باید به گونه ای باشد که حتی 1 میل اختلاف هم بین آینه ها وجود نداشته باشید چرا که در این صورت هنگام نصب دچار مشکلات فراوانی خواهیم شد .

در مرحله ی بعدی از تولید آینه سه بعدی آینه های برش داده شده توسط دستگاه تراش آینه دور آن ها تراش داده می شود توجه داشته باشید که چهار طرف آینه باید تراش داده شود سپس با توجه به طرح مورد نظر ورق PVC یا MDF  توسط دستگاه CNC برش داده خواهد شد چرا که آینه ها روی ورق PVC چسبانده می شوند .

اینکه از ورق PVC یا MDF استفاده کنیم بهتر است که PVC مورد استفاده قرار گیرد چرا که این نوع ورق ها ضد آب بوده و در اثر گذر زمان دچار افت کیفیت و تغییر نخواهد شد ، پس از برش ورق ، تکه های آن را طبق الگو به هم متصل خواهیم کرد و در نهایت هم آینه ها را روی ورق با چسب های مخصوص آینه می چسبانیم بدین شکل یک آینه سه بعدی در صنایه شیشه و آینه کولیوند تولید می شود .

 

آینه سه بعدی دکوراتیو

تمامی حالت های مختلف آینه ها که به وسیله ی ورق های PVC که زیر آینه تعبیه شده تشکیل شده است آینه سه بعدی دکوراتیو نام دارد البته ورق های PVC باید دارای پستی و بلندی باشد که نمای سه بعدی ایجاد شود .

خرید آینه سه بعدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت مستقیم انجام می شود و هیچ گونه واسطه ای بین ما و شما مشتریان گرامی وجود نخواهد داشت به همین دلیل هم قیمت این نوع آینه ها در صنایع شیشه و آینه کولیوند بسیار کمتر از سایر مراکز فروش می باشد .

 

انواع آینه سه بعدی 

 

آینه کاری سه بعدی

همانطور که در مقاله های متعددی توضیح داده شد آینه کاری روی دیوار به روش های مختلفی انجام می شود مانند آینه کاری لوزی ، آینه کاری نامتقارن ، آینه کاری ظرح شکسته و … اما در این مقاله قصد بررسی آینه کاری روی دیوار به استفاده از آینه سه بعدی را داریم .

برای اینکار می توان همان طرح آینه کاری ساده را روی ورق PVC که به اشکال مختلفی تراش داده شده را پیاده سازی کنیم به عبارت دیگر ابتدا ورق PVC را طبق طرح برش داده و روی دیوار نصب کنیم سپس آینه ها روی آن بچسبانیم و یک آینه کاری با آینه سه بعدی را اجرا کنیم در ضمن می توان برای اجرای آینه کاری سه بعدی می توان مدل هر آینه سه بعدی را به صورت مختلف در نظر گرفت .

 

آینه سه بعدی آنتیک

یکی از جدیدترین روش های ساخت آینه های سه بعدی که آینه های پتینه کاری شده به صورت مورب به یک آینه نقره ای چسبیده می شوند در واقع این نوع آینه ها یک آینه تزیینی کاربردی محسوب می شود .

 

آینه سه بعدی با نورپردازی

 صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه های سه بعدی نورپردازی شده را در ابعاد مختلفی تولید می کند این نوع آینه اغلب در سروسی بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد و قیمت آن بیشتر از سایر آینه های دکوراتیو می باشد .

 

آینه سه بعدی رنگی

به طبع استفاده از آینه های سه بعدی رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی موجب ارتقای سطح طراحی دکوراسیون داخلی می شود ، امروزه رنگ ها تاصیر بسزایی در اجرای یک طرراحی مدرن دارند .

 

آینه کاری روی دیوار با آینه سه بعدی

یکی از جدیدترین روش های آینه کاری روی دیوار که با استفاده از آینه های رنگی و ورق های PVC صورت می گیرد به طوری که ابتدا آینه ها روی ورق های PVC چسبیده شده سپس روی دیوار طبق الگو قرار داده می شوند .

 

آینه سه بعدی قدی

اغلب آینه های قدی نیز به صورت سه بعدی تولید می شود با توجه به اینکه این نوع آینه ها دارای فریم آینه ای نیز هستند نمای کلی آینه بسیار زیباتر به نظر می رسد و برای تزئین فضای داخلی کاربرد دارد .

 

آینه سه بعدی لمسی

طرح جدیدی از آینه های با نورپردازی مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه ( علامت پاور ) نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد .

 

آینه سه بعدی ریموت دار

یکی دیگر از طرح های آینه سه بعدی که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه سه بعدی طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه های سه بعدی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه سندبلاست کرد .

 

آینه سه بعدی حسگری

در این طرح از آینه های سه بعدی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد لازم به ذکر است آسنه سه بعدی در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی استفاده می شود این نوع آینه ها از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

 

آینه سه بعدی صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های سه بعدی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هشمند متصل می شود بدین شکل براجتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه سه بعدی دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نویع از آینه های سه بعدی طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه سه بعدی بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های سه بعدی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه سه بعدی دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه سه بعدی - اینستاگرام

 

آینه سه بعدی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه سه بعدی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه سه بعدی و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه سه بعدی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید و خدمات نصب آینه سه بعدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط افراد فنی با تجربه انجام می شود چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

آینه سه بعدی

آینه سه بعدی

آینه سه بعدی

آینه سه بعدی

آینه سه بعدی

آینه سه بعدی

آینه سه بعدی

آینه سه بعدی

آینه سه بعدی

آینه سه بعدی

آینه سه بعدی

آینه سه بعدی

آینه سه بعدی

 

جهت  کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سه بعدی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند