فهرست این مقاله

آینه سه کنج

تولید انواع آینه سه کنج در صنایع شیشه و آینه کولیوند          0912823524202188621912

 

آینه سه کنج

آینه سه کنج

آینه های دکوراتیو مدرن در طرح های بسیار مختلفی تولید می شود که هر یک از ان ها در قسمت خاصی مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله یه یررسی انواع آینه های دیواری از جمله آینه مدرن نامنظم به طور کامل و اختصاصی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های مدرن در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه مدرن بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی ان ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه سه کنج – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های مدرن که با نام آینه چراغ دار و هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع اینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه سه کنج – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های دیواری که با نام آینه بک لایت شناخه شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه سه کنج – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه سه کنج – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های دیواری که با نام آینه قدی شناخته شده است ابعاد استاندارد این نوع آینه ها 75 * 180 سانتی متر و 80 * 200 سانتی متر می باشد البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید است .

 

آینه سه کنج – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه سه کنج - اینستاگرام

 

آینه سه کنج - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه سه کنج به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های مدرن و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912214046709128235242 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های مدرن در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کرییستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت

 

آینه سه کنج

آینه سه کنج

آینه سه کنج

آینه سه کنج

آینه سه کنج

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند