فهرست این مقاله

آینه سوپرکلیر

تولید و عرضه آینه سوپرکلیر در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                     0912823524202188621912

 

آینه سوپر کلیر

آینه سوپرکلیر

به طور کلی آینه ها از نظر میزان شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپرکلیر و کریستال تقسیم می شود به طوری که در این بین آینه های سوپرکلیر و کریستال دارای شفافیت بسیار بلایی می باشد ، تفاوت آینه سوپرکلیر و کریستال در کشور سازنده آن ها است به طوری که آینه های کریستال از کشور چین وارد ایران می شود اما آینه های سوپرکلیر خوشبختانه در کشور خودمان تولید شده است .

قبل از تولید آینه سوپرکلیر در صنعت شیشه و آینه فقط آینه های فلوت تولید می شد لذا اغلب طراحان دکوراسیون داخلی برای ساختمان لوکس از آینه کریستال استفاده می کردند و ارز قابل توجهی از نیز کشور خارج می شد اما با تولید آینه های سوپرکلیر به دلیل شفافیت بسیار بالا و قیمت به مراتب کمتر از آینه های کریستال طراحان دکوراسیون داخلی تمایلی به استفاده از آینه های کریستال ندارند .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی رسمی آینه سوپرکلیر اردکان در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری تا کنون بیش از 100 طرح مختلف از این نوع آینه ها را به سراسر کشور ارسال کرده است که برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نونه کارها مراجعه نمایید .

 

آینه سوپرکلیر رنگی 

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی سرانجام تولید آینه های رنگی سوپرکلیر در صنایع شیشه و آینه کولیوند صورت گرفت ، با استفاده از آینه های رنگی می توان براحتی رنگ آینه را با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی ساختمان تطابق داد ، آینه سوپرکلیر در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، سبز و زرد تولید می شود .

 

آینه سوپرکلیر سرویس بهداشتی

صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه های سرویس بهداشتی را با استفاده از آینه سوپرکلیر تولید می کند به طوری که یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی مخفی صورت می گیرد البته بهتر است که حاشیه دور آینه سندبلاست شود .

 

آینه سوپرکلیر قدی

متداول ترین نوع آینه که امروزه در هر خانه ای وجود دارد و به نوعی با استفاده از آینه قدی می توان ظاهری آراسته را ایجاد کرد ، آینه های قدی سوپرکلیر در طرح های مختلف سه بعدی ، با قاب و تراش تولید می شود که در طرح های جدید اغلب به صورت سه بعدی تولید شده است .

 

آینه سوپرکلیر سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه ی سوپرکلیر با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه ساده یا آنتیک با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شوند ، این نوع آینه ها حتی درکشورهای اروپایی نیز به کرات در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده می شود .

 

آینه سوپرکلیر – آینه کاری

برای اجرای آینه کاری روی دیوار نیز می توان از آینه های سوپرکلیر استفاده کرد در این صورت شفافیت آینه موجب نمای زیباتر آینه کاری خواهد شد ، صنایع شیشه و آینه کولیوند روش های مختلف آینه کاری مانند آینه کاری لوزی ، مربعی ، مستطیلی ، نامنظم و طرح شکسته را اجرا می کند البته که طرح آینه کاری بهتر است با توجه به طراحی دکوراسیون داخلی تعیین گردد .

لازم به ذکر است آینه سوپرکلیر در رطوبت بالا نیز دچرا افت کیفیت و تغییر شیمیایی نخواهد شد لذا ترکیبت بکار رفته در تولید این نوع آینه ها به گونه ای است که در دمای و میران رطوبت مختلف دچار تغییر حالت نشود .

 

آینه سوپرکلیر گرد

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه CNC و گردبرهای دستی انواع آینه گرد و بیضی تولید می شود البته برای آینه های بیضی به دلیل داشتن دو قطر حتما باید با دستگاه CNC برش داده شود .

 

آینه سوپرکلیر طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه CNC و MASTER آینه های سوپرکلیر و کریستال در طرح های مختلفی تولید می شوند ، به طور مثال می توان آینه های بیضی شکل را نیز تولید کرد .

 

آینه سوپرکلیر ونیزی

یکی از خاص ترین انواع آینه های دکوراتیو که برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شده اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفت ، آینه ونیزی با نام آینه منیت کاری شده نیز شناخته شده است .

 

آینه سوپرکلیر نورپردازی شده

طرح جدیدی از آینه های دکوراتیو که پشت آینه سندبلاست شده با استفاده از LED های رنگی و ورق های PVC نورپردازی می شود ، این نوع آینه ها اغلب به عنوان آینه سرویس بهداشتی کاربرد دارد .

 

آینه سوپرکلیر لمسی

یکی دیگر از طرح های آینه نورپردازی شده که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه ( علامت پاور ) نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد .

 

آینه سوپرکلیر ریموت دار

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فزآیند تولید آینه حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه سوپرکلیر حسگری 

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و یپیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه سوپرکلیر حسگر در کشورهای مختلف اروپایی به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر شکورها قرار گرفته است .

آینه سوپر کلیر حسگری در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه کلیر معرفی شده است لازم به ذکر است قیمت آینه سوپرکلیر حسگری تقیبا دو برابر آینه های سوپر کلیر ساده است به همین دلیل طراحان دکواسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه سوپرکلیر صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه سوپرکلیر که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه سوپرکلیر ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه سوپرکلیر با قاب استیل 

در این طرح از آینه های سوپر کلیر جدید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه سوپرکلیر بیضی 

برای تولید آینه های بیضی شکل ابتدا آینه در ابعاد بزرگتری با استفاده از قواره بر برش داده شده سپس توسط دستگاه CNC به صورت کاملا دقیق تولید خواهد شد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه سوپرکلیر آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های قدی اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها معمولا دارای ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر می باشد .

 

آینه سوپرکلیر دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه سوپرکلیر بزرگ نما 

در این طرح از آینه های سوپر کلیر یک قسمت بزرگ نما روی آینه وجود دارد که به واسطه ی آن تصاویر تا حدود 10 برابر بزرگتر نشان داده خواهد شد بدین شکل براحتی می توانید نسبت آرایش صورت خود اقدام نمایید ، آینه های بزرگ نما در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه سوپرکلیر متحرک 

با تولید آینه های سوپر کلیر متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه ی به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه سوپرکلیر 2022 

در این طرح شاهد ترکیب آینه های بک لایت و آینه های چراغ دار خواهید بود به همین دلیل با نام آینه 2022 شناخته شده است ، این نوع آینه ها در کشورهای صاحب سبک در طراحی دکوراسیون اجرا خواهد شد ، آینه های 2022 فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه سوپر کلیر -اینستاگرام

 

آینه سوپر کلیر - واتساپ

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه سوپرکلیر 

برای اطلاع از قیمت آینه سوپرکلیر و سفارش آن می توانید با شماره های 0218862191209128235245209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه سوپرکلیر مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است آینه سوپرکلیر در صنایع شیشه و آینه کولیوند با ابعاد مختلفی عرضه می شود ضمنا به دلیل فروش مستقیم و حذف واسطه ها با قیمت بسیار مناسبی در اختیار خریدارن محترم قرار می گیرد .

 

آینه سوپر کلیر

آینه سوپر کلیر

آینه سوپر کلیر

آینه سوپرکلیر

آینه سوپرکلیر

آینه سوپرکلیر

آینه سوپرکلیر

آینه سوپرکلیر

آینه سوپرکلیر

آینه سوپرکلیر

آینه سوپرکلیر

آینه سوپرکلیر

آینه سوپر کلیر

آینه سوپر کلیر

آینه سوپر کلیر

آینه سوپرکلیر

آینه سوپرکلیر

آینه سوپرکلیر

آینه سوپرکلیر

آینه سوپرکلیر

آینه سوپرکلیر

آینه سوپرکلیر

آینه سوپر کلیر

آینه سوپر کلیر

آینه سوپر کلیر

آینه سوپر کلیر

آینه سوپر کلیر

آینه سوپر کلیر

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سوپر کلیر در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند