فهرست این مقاله

آینه شامپاینی

عرضه انواع آینه شامپاینی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                               09128235242  –  02188621912   

     

 

                 

 

آینه شامپاینی

یکی از مهمترین دغدغه های همه ما تزئین کردن منازلمان با وسیله های دکوری مختلف است چرا که زیباتر جلوه دادن فضای داخلی حس مثبت و خوبی را هم در خودمان و هم در دیگران ایجاد می کند لذا تنوع بسیار زیادی هم در این زمینه وجود دارد و هر روز وسایل دکوری و طرح های جدید به بازار عرضه می شود .

اما طبق آمارهای گرفته شده در طراحی دکوراسیون داخلی بیشترین کالایی که مورد توجه مشتریان قرار گرفته شده و در طراحی دکوراسیون نقش بسیار مهمی را ایفا می کند وجود انواع آینه ها است که به طبع آن حس شگفت انگیزی را در بیننده ایجاد می کند .

در این مقاله قصد داریم به یکی از پرطرفدارترین رنگ آینه ها یعنی آینه شامپاینی بپردازیم :

آینه شامپاینی با توجه به رنگ خاص و مدرن خیلی زود در کشورمان رواج پیدا کرد تا جایی که بیش از 50 درصد مشتریان صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه شامپاینی را هنگام سفارش برای تزئین منازل و محیط های کاریشان انتخاب می کنند ، نام دیگر آینه شامپاینی ( آینه مسی) است که برخی از مشتریان با این نام آشنا هستند .

آینه دکوراتیو شامپاینی برای ساختمان هایی که رنگ فضای داخلی آن ها کرم و قهوه ای است گزینه ی ایده آلی برای آینه کاری روی دیوار محسوب می شود البته  آینه شامپاینی مانند آینه برنز تیره نیست و میتوان برای فضاهای با رنگ سفید هم بکار برد .

 

تاثیرات آینه های رنگی در روحیات انسان ها

امروزه دانشمندان در سراسر جهان بر این باور هستند که رنگ ها در زندگی انسان ها تاثیر بسزایی دارند از جمله تاثیر هایی که رنگ ها در انسان ها ایجاد می کنند  می توان به آن ها اشاره کرد شکلگیری شخصیت افراد ، حس درونی آن ها ، انرژی ، روحیه کاری و نشاط و شادابی است چرا که هر رنگی در طبیعت حس خاصی را در انسان ها ایجاد می کند و باعث می شود طبق حس ایجاد شده افراد عملکرد خاصی را هم از خودشان نشان دهند  که این الگوی رفتاری ارتباط مستقیمی با حس ایجاد شده در اثر مشاهده رنگ خاص دارد .

 

انواع آینه شامپاینی صنایع شیشه و آینه کولیوند

1- آینه تراش

2- آینه جورچین

3- آینه پتینه

4- آینه آنتیک

5- آینه ونیزی

6- آینه با قاب

7- آینه کاری

8- آینه حکاکی شده

9- آینه دکوراتیو

 

آینه کاری دیوار با آینه شامپاینی

طبق بررسی های انجام شده از مشتریان گرامی بسیاری از آن ها تمایل به استفاده از آینه شامپاینی در آینه کاری روی دیوار دارند که امری بدیهی هم به نظر می رسد لذا به طرو مثال آینه کاری نامتقارن روی دیوار با استفاده از آینه مسی نمای منحصربفردی را ایجاد خواهد کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به یاری خدا هر کدام از انواع آینه شامپاینی را بسته به طراحی دکوراسیون داخلی و سلیقه شخصی شما ارائه می نماید و تا کنون بیش از 150 پروژه مربوط به آینه شامپاینی را در سراسر ایران انجام داده است در ضمن زین پس صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارشات شهرستان ها را می پذیرد .

لازم به ذکر است که آینه شامپاینی (مسی) با آینه برنز متفاوت است ، برخی از مشتریان گرامی هنگام سفارش آینه برنز را با شامپاینی اشتباه می گیرند لذا توجه داشته باشد که آینه برنز تقریبا قهوه ای پررنگ به نظر می رسد اما آینه مسی به رنگ مس می باشد و تقریبا تلفیق رنگ قوه ای و صورتی است در واقع آینه شامپاینی یا مسی دقیقا به رنگ مس می باشد و به همین دلیل هم برخی افراد این نوع آینه ها را آینه مسی نامگذاری کرده اند .

 

آینه شامپاینی جورچین

آینه های جورچین در واقع تکنیکی است که تعدادی آینه با اشکال مختلف هندسی طبق الگو کنار هم روی دیوار قرار داده می شوند ، برای اجرای این تکنیک از آینه های رنگی نیز می توان استفاده کرد .

 

آینه لوزی شامپاینی

یکی از متداول ترین انواع آینه کاری روی دیوار که در ایران دارای محبوبیت بسیار زیادی است آینه شامپاینی لوزی نام دارد ، آینه کاری لوزی شامپاینی روی دیوارهایی که رنگ سفید و کرم دارند نمای بسیار زیبایی را ایجاد خواهد کرد ، آینه شامپاینی اگر به صورت تراش خورده تولید شود به طبع نمای زیباتری را خواهد داشت به ویژه در روش های مختلف آینه کاری که نقش ابزار تراش بسیار پر رنگ تر به نظر می رسد .

 

آینه شامپاینی سرویس بهداشتی

با استفاده از آینه های شامپاینی و اعمال طرح های مختلف روی آینه به صورت سندبلاست می توان یک آینه دکوراتیو سرویس بهداشتی لوکس را تولید کرد ، در کشورهای اروپایی هم از این طرح به کرات استفاده شده است .

 

آینه شامپاینی کنسول

با استفاده از آینه های شامپاینی می توان یک میز کنسول آینه کاری شده را تولید کرد به طوری که ابتدا میر کنسول با ورق های mdf تولید شده سپس رو میز کنسول چوبی به روش های مختلفی آینه کاری خواهد شد .

 

آینه شامپاینی گرد  

برخی از طراحان دکوراسیون داخلی از آینه های گرد شامپاینی را جهت تزیین فضای داخلی اتاق های پذیرایی استفاده می کنند اگر دور آینه ابزار تراش ( BEVELED ) زده شود به طبع نمای زیباتری را ایجاد خواهد کرد .

 

آینه شامپاینی با نورپردازی مخفی 

یکی از جدیدترین طرح های آینه دکوراتیو که یک آینه رنگی به صورت دو بعدی یا سه بعدی تولید شده و با استفاده از LED های متری و ورق های MDF پشت آینه نورپردازی خواهد شد به طوری که LED قابل مشاهده نباشد .

 

آینه شامپاینی نامتقارن

در این روش آینه کاری تعدادی آینه مسی با اشکال مختلف هندسی طبق الگو کنار هم قرار داده می شوند در واقع آینه کاری نامتقارن تلفیق آینه کاری مستطیلی و مربعی محسوب می شود .

 

آینه شامپاینی آنتیک

آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده در رنگ های طلایی ، نقره ای و شامپاینی تولید شود از نظر قیمت آینه های آنتیک طلایی و شامپاینی از قیمت بیشتری نسبت به آینه های پتینه نقره ای برخوردار است .

 

آینه شامپاینی تراش

اغلب آینه های دکوراتیو دارای ابزار تراش هستند در واقع با استفاده از این ابزار نمای آینه زیبار خواهد شد و دیگر نیازی به استفاده از فریم های مختلف نسیت ، آینه های تراش خورده توسط دو دستگاه تراش و فرم زن تولید می شوند .

 

آینه شامپاینی قدی

برخی از طراحان دکوراسیون داخلی از آینه های رنگی قدی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی استفاده می کنند به طور مثال آینه قدی شامپاینی برای ساختمانی که رنگ کرم به عنوان رنگی اصلی در نظر گرفته شده مناسب است .

 

آینه شامپاینی لمسی

طرح جدیدی از آینه های با نورپردازی مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه ، نورپردازی مخفی پشت آینه نمایان شده سپس با لمس کردن همان قسمت نورپردازی خاموش خواهد شد ، نحوه عملکرد آینه شامپاینی لمسی دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه شامپاینی ریموت دار

یکی دیگر از طرح های آینه های نوری که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه شامپاینی ونیزی

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد و خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفت ، این نوع آینه ها با نام آینه منبت کاری شده نیز شناخته شده است .

 

آینه شامپاینی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های رنگی دکوراتیو که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه شامپاینی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه شامپاینی – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های شامپاینی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار می رود .

 

آینه شامپاینی – کودک 

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه شامپاینی – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های شامپاینی طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه شامپاینی – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های قدی شامپاینی اجرا می شود که از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه شامپاینی – خم 

طرح خاص دیگری از آینه های شامپاینی که با استفاده از آینه های خم اجرا می شود برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی ساخته می شود و به همراه آینه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

آینه شامپاینی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه بکار برده می شود .

 

آینه شامپاینی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های شامپاینی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه شامپاینی – متحرک 

با تولید آینه ها شامپاینی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه شامپاینی - اینستاگرام

 

آینه شامپاینی - واتساپ

 

 

نحوه سفارش آینه شامپاینی به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش انواع آینه شامپاینی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های 021886219120912823524209214195178  اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش آینه شامپاینی موردنظر خود را به صورت حضوری به تیم طراحی و تولید ما تحویل دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب آینه شامپاینی در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیمی مجرب انجام می شود و چنانچه اگر مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص آینه شامپاینی خواهد کرد در ضمن صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارشات شهرستان ها را نیز می پذیرد .

 

آدرس صفحات مجازی و اجتماعی صنایع شیشه و آینه کولیوند

کانال تلگرامی صنایع شیشه و اینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

آینه شامپاینی

آینه سه بعدی

آینه شامپاینی

آینه شامپاینی

آینه شامپاینی

آینه شامپاینی

آینه شامپاینی

آینه شامپاینی

آینه شامپاینی - کودک برای اتاق های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

آینه شامپاینی

آینه شامپاینی

آینه شامپاینی

آینه شامپاینی

آینه شامپاینی

آینه شامپاینی

آینه شامپاینی

آینه شامپاینی

آینه شامپاینی

آینه شامپاینی

آینه شامپاینی

آینه شامپاینی

آینه شامپاینی

آینه شامپاینی

آینه شامپاینی

آینه شامپاینی

آینه شامپاینی

آینه شامپاینی

آینه شامپاینی

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه شامپاینی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.indiamart.com

تیم تحریریه کولیوند