فهرست این مقاله

آینه شیک

تولید انواع آینه شیک و مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            0912823524202188621912

 

آینه شیک

آینه شیک

آینه های با طرح های مختلف در 10 سال گذشته طراحی دکوراسیون داخلی را تاثیر قرار داده و به نوعی برای تزیین فضای داخلی ساختمان در هر بخشی می توان از آینه های با اشکال هندسی گوناگون استفاده کرد ، در این مقاله انواع به بررسی این نوع آینه ها که با نام آینه شیک در بین عموم شناخته شد است خواهیم پرداخت .

طراحی دکوراسیون داخلی همانطور که در مقاله های دیگری هم شرح داده شد دستخوش تغییرات بسیار زیادی شده ، در سال های 2000 تا 2015 برای طراحی فضای داخلی یک ساختمان بیشتر از طراحی مبتنی بر رنگ ، کاغذ دیواری ها و اجسام چوبی و پلاستیکی استفاده می شد اما امروزه طراحی مبتی بر شیشه و بکار بردن نمای شیشه ای یک اصل در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن محسوب می شود .

آینه شیک و مدرن هم در واقع زیر مجموعه ای از طراحی شیشه ای به شمار می رود این نوع آینه ها دارای دسته بندی های مختلفیست که در ادامه به طور مفصل به جزئیات آن ها می پردازیم توجه داشته باشید که تمامی آینه های شرح داده شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند که با نام آینه شیک شناخته شده اند توسط جوانان ایرانی تولید می شود .

بیش از 500 طرح مختلف از آینه شیک و دکوراتیو در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید شده است که برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه شیک سرویس بهداشتی

صنایع شیشه و آینه کولیوند در سال 1395 شروع به تولید آینه هایی سرویس بهداشتی با نورپردازی مخفی کرد به طوری که یک آینه با شکل هندسی خاصی مانند آینه گرد را تراش زده سپس با استفاده از LED های نازک و همچنین ورق های PVC پشت آینه نورپردازی می شود .

 

آینه شیک آنتیک 

یکی از متداول ترین انواع آینه های تزیینی که با ظاهر خاص خود بسیاری از مشتریان تمایل به استفاده از این نوع آینه ها برای طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان دارند ، آینه پتینه کاری شده در واقع به آینه ای گفته می شود که همان روش پتینه کاری روی دیوار روی آینه اجرا خواهد شد اما توجه داشته باشید که آینه آنتیک علاوه بر ویژگی تزیینی به صورت کاربردی هم استفاده می شود .

 

آینه شیک رنگی

صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از ترکیبات شیمی انواع آینه های رنگی را در هر ابعادی تولید می کند ، با تولید آینه های رنگی تمایل به استفاده از آینه جهت تزیین فضای داخلی ساختمان بیشتر شد و بدین شکل براحتی می توان رنگ آینه را با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی ست کرد تا کنون آینه شیک طلایی ، مسی یا شامپاینی ، برنز ، آبی فیروزه ای ، سبز و بنفش توسط تیم فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید شده است .

 

آینه شیک قدی

آینه های قدی در طرح های بسیار متوعی در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود اما جدیدترین آن که با استقبال بسیار زیادی هم مواجه شده است آینه سه بعدی نام دارد ، این نوع آینه ها از تعدادی آینه تراش خورده تشکیل شده است .

 

آینه شیک ونیزی

یکی از خاص ترین انواع آینه های دکوراتیو که برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد ، آینه ونیزی در واقع یک آینه منبت کاری شده محسوب می شود که در طرح های مختلف هندسی ایجاد خواهد شد .

 

آینه شیک طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست طرح های مختلفی به صورت مات روی آینه ایجاد می شود ، آینه های طرح دار سندبلاست اغلب به عنوان آینه سرویس بهداشتی کاربرد دارد .

 

آینه شیک سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه تراش خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده خواهد شد ،

 

آینه شیک لمسی

طرح جدیدی از آینه های با نورپردازی مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه ، نورپردازی مخفی پشت آینه نمایان شده سپس با لمس کردن همان قسمت نورپردازی خاموش خواهد شد .

 

آینه شیک ریموت دار

طرح دیگری از آینه های نورپردازی شده که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفش پشت آینه روشن و خاموش می شود حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه شیک طرح شکسته

یکی از روش های آینه کاری روی دیوار که تعدادی تایل طرح شکسته رنگی به صورت نامنظم و منظم روی دیوار چسبیده می شوند ، این نوع آینه کاری با نام آینه کاری مدرن نیز شناخته شده است .

 

آینه شیک حسگری

جدیدترین طرح آینه های با نورپردازی مخفی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است لازم به ذکر است آینه شیک حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

آینه شیک حسگری در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله   THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه های مدرن معرفی شده است ، قیمت آینه شیک حسگری تقریبا دو برابر آینه های شیک ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه شیک صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های بک لایت که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، تقریبا آینه شیک صفحه نمایش دار دو برابر آینه های هوشمند ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها استفاده می کنند .

 

آینه کاری با استفاده از آینه شیک

آینه کاری به روشی که تعدادی آینه با اشکال گوناگون هندسی طبق الگوی خاصی کنار هم قرار می گیرند اطلاق می شود که اولین و متداول ترین آن آینه شیک لوزی است به طوری که آینه های با شکل لوزی روی دیوار کنار هم قرار می گیرند ، آینه کاری نامتقارن حالت دبگری از آینه کاری با استفاده از آینه شیک مربعی و مستطیلیست در این حالت تعدادی آبنه با اشکال مربع و مستطیل تراش خورده به صورت پازل کنار هم قرار می گیرند .

لازم به ذکر است که اجرای آینه کاری منوط به محاسبات دستگاه CNC خواهد بود به عبارتی ابعاد دیواری که قصد آینه کاری آن را داریم به دستگاه داده سپس محاسبات نرم افزاری دستگاه به ما ابعاد هر یک از آینه ها را داده و آینه ها طبق ابعاد محاسبه شده برش داده می شوند .

 

آینه شیک پایه دار 

در این طرح از آینه های شیک یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی مدرن استفاده می شود .

 

آینه شیک با قاب استیل

در این طرح از آینه های شیک یک قاب استیل طلایی و نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود ، به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از آینه های طلایی و مسی بکار برد .

 

آینه شیک دخترانه 

طرح دیگری از آینه های شیک که برای اتاق های دخترانه تولید شده است ساختار آن به شکلیست که روی آینه شخصیت های سینمایی حکاکی شده و از قاب های صورتی و سفید به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود .

 

آینه شیک کودک 

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های شیک طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند یتمن ، باب اسفنجی و سوباسا روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد ، آینه های کودک در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه شیک دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار می رود این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه شیک متحرک 

با تولید آینه های شیک متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه شیک - اینستاگرام

 

آینه شیک - واتساپ

 

 

شما مشتریان گرامی می توانید از طریق زیر انواع آینه شیک را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

جهت اطلاع از قیمت آینه شیک و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می تواندی با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و با از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه شیک مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید انواع آینه شیک با استفاده از آینه های با درجه کیفیت +A انجام می پذیرد ، افتخار ماست که با تولید آینه های مختلف تزیینی موجب کاهش تمایل مردم به استفاده از آینه های تزیینی خارجی شده ایم .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

آینه شیک

آقای بنیه

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

آینه شیک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه شیک در سراتسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند