فهرست این مقاله

آینه ضد آب روشویی

تولید انواع آینه ضد آب روشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند            ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲

 

آینه ضد آب روشویی

 

آینه ضد آب روشویی

آینه های روشویی همانطور که در مقاله های متعددی طرح داده شد یمی از مهم ترین آینه های داخل یک ساختمان محسوب می شود که در طرح های مختلفی تولید شده است در این مقاله یکی از جدیدترین طرح های آینه های روشویی که با نام آینه ضد آب شناخته شده است را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های ضد آب در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه ضد آب هوشمند را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه ضد آب روشویی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های ضد آب که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه ضد آب روشویی – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار نای از باز کردن آب گرم در سرویس بهداشتی بهتر است که از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که لنگه های با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه ضد آب روشویی – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه ضد آب روشویی – بزرگ نما 

طرح دیگری از آینه های روشویی که یک قسمت آن تصاویر را تا حدود ۱۰۰ برابر بزرگتر نمایش می دهد بدین شکل با سهولت بیشتری می توانید نسبت به آرایش صورت خود اقدام نمایید ، آینه های بزرگ نما فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه ضد آب روشویی – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد ، به طور مثال برای تولید یک آینه با قطر بیش از ۱۵۰ سانتی متر از دستگاه CNC استفاده می شود .

 

آینه ضد آب روشویی - اینستاگرام

 

آینه ضد آب روشویی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه ضد آب روشویی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه های ضد آب و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۷۶ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود رات سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های ضد آب در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های شوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت ضمنا با خرید هر آینه یک کارت گارنتی ۲ ساله نیز دریافت می کنند .

 

آینه ضد آب

آینه ضد آب روشویی

آینه ضد آب روشویی

آینه ضد آب روشویی

آینه ضد آب روشویی

آینه ضد آب روشویی

آینه ضد آب روشویی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ضد آب روشویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید  :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند