فهرست این مقاله

آینه ضد آب روشویی

تولید انواع آینه ضد آب روشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند            0218862191209128235242

 

آینه ضد آب روشویی

 

آینه ضد آب روشویی

آینه های روشویی همانطور که در مقاله های متعددی طرح داده شد یمی از مهم ترین آینه های داخل یک ساختمان محسوب می شود که در طرح های مختلفی تولید شده است در این مقاله یکی از جدیدترین طرح های آینه های روشویی که با نام آینه ضد آب شناخته شده است را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های ضد آب در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه ضد آب هوشمند را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه ضد آب روشویی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های ضد آب که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه ضد آب روشویی – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار نای از باز کردن آب گرم در سرویس بهداشتی بهتر است که از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که لنگه های با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد ، آینه های ضد بخار در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه ضد آب روشویی – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های قاب استیل در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه ضد آب روشویی – بزرگ نما 

طرح دیگری از آینه های روشویی که یک قسمت آن تصاویر را تا حدود 100 برابر بزرگتر نمایش می دهد بدین شکل با سهولت بیشتری می توانید نسبت به آرایش صورت خود اقدام نمایید ، آینه های بزرگ نما فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه ضد آب روشویی – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد ، به طور مثال برای تولید یک آینه با قطر بیش از 150 سانتی متر از دستگاه CNC استفاده می شود ، آینه های گرد در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه ضد آب روشویی - اینستاگرام

 

آینه ضد آب روشویی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه ضد آب روشویی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه های ضد آب و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140476 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود رات سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های ضد آب در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های شوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت ضمنا با خرید هر آینه یک کارت گارنتی 2 ساله نیز دریافت می کنند .

 

آینه ضد آب

آینه ضد آب

آینه ضد آب روشویی

آینه ضد آب

آینه ضد آب روشویی

آینه ضد آب روشویی

آینه ضد آب روشویی

آینه ضد آب روشویی

آینه ضد آب روشویی

آینه ضد آب روشویی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ضد آب روشویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید  :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند