فهرست این مقاله

آینه ضد آب

تولید انواع آینه ضد آب در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                    0912823524202188621912    

 

آینه ضد آب

 

آینه ضد آب

آینه های سرویس بهداشتی به طبع هم بخار روی آن ایجاد شده و هم ممکن است آب فراوانی روی آینه ریخته خواهد شد به همین دلیل لک روی آینه ایجاد می شود ، یکی از جدیدترین محصولات  آینه های سرویس بهداشتی با نام آینه های ضد آب شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه ضد آب در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه روشویی ضد آب را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه ضد آب – کریستال

آینه های ضد آب از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع آینه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

آینه ضد آب – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های ضد آب که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهاین هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه ضد آب – با قاب استیل

در این طرح از آینه های ضد آب یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه ضد آب – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر باید از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر باید از دستگاه CNC و دستگاه مستر استفاده کرد .

 

آینه ضد آب – کودک

برای سرویس بهداشتی کودکان نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی شده است بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه ضد آب – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های ضد آب که یک صفحه نمایش جلوی آینه قرار گرفته و یک اسپیکر پشت آینه وجود دارد به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه ضد آب – بیضی

برای تولید آینه های بیضی شکل ابتدا آینه در ابعاد بزرگتری با استفاده از قواره بر برش داده شده سپس توسط دستگاه CNC به صورت کاملا دقیق تولید خواهد شد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه ضد آب – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های ضد آب دو طرفه استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی ان قرار خواهند گرفت .

 

آینه ضد آب – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه ضد آب استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از آینه های دودی بکار برد ، آینه های رنگی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه ضد آب – متحرک 

با تولید آینه های ضد آب متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه ضد آب متحرک بکار برد چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه ضد آّب

آینه ضد آّب - واتساپ

 

جهت سفارش آینه ضد آب به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه ضد آب و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت صورت حضوری آینه ضد آب مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایاین ذکر است تولید آینه ضد آب در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه ضد آب

آینه ضد آب

آینه ضد آب

آینه ضد آب

آینه ضد آب

آینه ضد آب

آینه ضد آب

آینه ضد آب

آینه ضد آب

آینه ضد آب

آینه ضد آب

آینه ضد آب

آینه ضد آب

آینه ضد آب

آینه ضد آب

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ضد آب در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند