فهرست این مقاله

آینه ضد بخار تاچ

تولید انواع آینه ضد بخار تاچ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                               0912823524202188621912

 

آینه ضد بخار تاچ

 

آینه ضد بخار تاچ

همیشه یکی از دغدغه های افراد خانوده هنگام استحمام ، ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم روی آینه است به طوری که بعد از چند دقیقه دیگر نمی توان تصویر خود را در آینه مشاهده کنید ، اما رفته رفته با تولید آینه های ضد بخار هوشمند یک دغدغه به طور کامل برطرف خواهد شد از همین رو در این مقاله به بررسی این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های ضد بخار در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه ضد بخار تاچ را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه ضد بخار تاچ – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه ضد بخار تاچ که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه ضد بخار تاچ – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC ، واتر جت و MASTER استفاده می شود .

 

آینه ضد بخار تاچ – کریستال

به طور کلی آینه های ضد بخار از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع آینه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

آینه ضد بخار تاچ – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه های ضد بخار استفاده کرد ، به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از آینه های دودی بکار برد .

 

آینه ضد بخار تاچ – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های ضد بخار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، فراسنه و هلند به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثثر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه ضد بخار تاچ – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های ضد بخار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های بی نهایت بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه ضد بخار تاچ – قاب استیل 

در این طرح از آینه های ضد بخار یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های قاب استیل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه ضد بخار تاچ - اینستاگرام

 

آینه ضد بخار تاچ - واتساپ

 

 

در صورت تمایل آینه ضد بخار تاچ را از طریق زیر سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه ضد بخار تاچ و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه ضد بخار تاچ مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه ضد بخار تاچ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه ضد بخار تاچ

آینه ضد بخار تاچ

آینه ضد بخار تاچ

آینه ضد بخار تاچ

آینه ضد بخار تاچ

آینه ضد بخار تاچ

آینه ضد بخار تاچ

آینه ضد بخار تاچ

آینه ضد بخار تاچ

آینه ضد بخار تاچ

آینه ضد بخار تاچ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ضد بخار تاچ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند