فهرست این مقاله

آینه ضد بخار تاچ

تولید انواع آینه ضد بخار تاچ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                               ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه ضد بخار تاچ

 

آینه ضد بخار تاچ

همیشه یکی از دغدغه های افراد خانوده هنگام استحمام ، ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم روی آینه است به طوری که بعد از چند دقیقه دیگر نمی توان تصویر خود را در آینه مشاهده کنید ، اما رفته رفته با تولید آینه های ضد بخار هوشمند یک دغدغه به طور کامل برطرف خواهد شد از همین رو در این مقاله به بررسی این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های ضد بخار در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه ضد بخار تاچ را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه ضد بخار تاچ – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه ضد بخار تاچ که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه ضد بخار تاچ – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC ، واتر جت و MASTER استفاده می شود .

 

آینه ضد بخار تاچ – کریستال

به طور کلی آینه های ضد بخار از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع آینه ها در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل وجود دارد .

 

آینه ضد بخار تاچ – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه های ضد بخار استفاده کرد ، به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از آینه های دودی بکار برد .

 

آینه ضد بخار تاچ – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های ضد بخار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه ضد بخار تاچ – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های ضد بخار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه ضد بخار تاچ – قاب استیل 

در این طرح از آینه های ضد بخار یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه ضد بخار تاچ - اینستاگرام

 

آینه ضد بخار تاچ - واتساپ

 

 

در صورت تمایل آینه ضد بخار تاچ را از طریق زیر سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه ضد بخار تاچ و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه ضد بخار تاچ مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه ضد بخار تاچ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه ضد بخار تاچ

آینه ضد بخار تاچ

آینه ضد بخار تاچ

آینه ضد بخار تاچ

آینه ضد بخار تاچ

آینه ضد بخار تاچ

آینه ضد بخار تاچ

آینه ضد بخار تاچ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ضد بخار تاچ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند