فهرست این مقاله

آینه ضد بخار جدید

تولید انواع آینه ضد بخار جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

 

آینه ضد بخار جدید

آینه ضد بخار جدید

آینه های سرویس بهداشتی در طرح های مختلفی تولید شده که هر کدام از آن ها برای قسمت خاصی از سرویس بهداشتی استفاده می شود ، برای کابین های دوش و به طور حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار بکار برد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه ضد بخار جدید می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه ضد بخار جدید در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های ضد بخار جدید را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه ضد بخار جدید – لمسی

طرح جدیدی از آینه های ضد بخار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه سیستم ضد بخار فعال شده و با لمس مجدد همان قسمت سیستم ضد بخار غیر فعال خواهد شد ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه ضد بخار جدید – ریموتی

طرح دیگری از آینه های هوشمند ضد بخار که با استفاده از ریموت بخار روی آینه ها محو می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه ضد بخار جدید – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های ضد بخار با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه ضد بخار جدید – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های ضد بخار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه ضد بخار جدید – با قاب استیل

طرح خاص دیگری از آینه های ضد بخار که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه ضد بخار جدید – گرد

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گردبرهای دستی استفاده شده و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC بکار می رود ، این نوع آینه ها برای کابین های کروی شکل بسیار مناسب می باشد .

 

آینه ضد بخار جدید – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ و مدرن نوعی از آینه های ضد بخار اجرا شده که به صورت دو طرفه استفاده می شود این نوع آینه ها دارای قاب های فلزی و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه ضد بخار جدید – متحرک 

با تولید آینه های ضد بخار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه ضد بخار جدید - اینستاگرام

آینه ضد بخار جدید - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه ضد بخار جدید به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه ضد بخار جدید و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه ضد بخار جدید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه ضد بخار جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت منابسی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه ضد بخار جدید

آینه ضد بخار جدید

آینه ضد بخار جدید

آینه ضد بخار جدید

آینه ضد بخار جدید

آینه ضد بخار جدید

آینه ضد بخار جدید

آینه ضد بخار جدید

آینه ضد بخار جدید

آینه ضد بخار جدید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ضد بخار جدید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند