فهرست این مقاله

آینه ضد بخار حمام

تولید انواع آینه ضد بخار حمام در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        0912823524202188621912

 

آینه ضد بخار حمام

 

آینه ضد بخار حمام

یکی از دغدغه های بسیار مهم و همیشگی افراد خانواده هنگام حمام رفتن ایجاد بخار روی آینه است به طوری که با باز کردن آب گرم بخار روی سطح آینه قرار گرفته و مانع از انعکاس تصاویر خواهد شد ، از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه ضد بخار حمام و ویژگی هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های ضد بخار در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه از جمله آینه ضد بخار حمام را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه ی اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه ضد بخار حمام به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با لبه ی آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه ضد بخار حمام – لمسی

طرح جدیدی از آینه های ضد بخار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه ضد بخار حمام – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های ضد بخار که با استفاده از ریموت بخار ایجاد شده روی آینه محو می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه ضد بخار حمام – حسگر حرکتی 

در این طرح از آینه های ضد بخار با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو می شود ، فرآیند تولید آینه های ضد بخار بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالاتری نسبت به سایر آینه های ضد بخار برخوردار می باشد .

 

آینه ضد بخار حمام – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های ضد بخار حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر وی آینه تراشیده (کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد ، آینه ضد بخار حمام حکاکی شده در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

آینه ضد بخار حمام حکاکی شده جذاب ترین طرح آینه های ضد بخار جدید و مدرن به شمار می رود این نوع آینه ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قزاز خواهند گرفت .

 

آینه ضد بخار حمام – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های ضد بخار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

آینه ضد بخار حمام صفحه نمیاش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه ضد بخار معرفی شده است قیمت آینه ضد بخار حمام دو برابر آینه های ضد بخار ساده است به همین دلیل طراحی دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه ضد بخار حمام – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان در وسط سرویس بهداشتی نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سرویس بهداشتی های بزرگ استفاده می شود ، به طور مثال برای تولید یک آینه ضد بخار پایه دار با طول 150 سانتی متر و عرض 90 سانتی متر باید از آینه های کریستال 6 میل بکار برد بدین صورت مقاومت آینه نیز مناسب خواهد بود .

 

آینه ضد بخار حمام – قاب استیل

در این طرح از آینه های ضد بخار یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی استفاده می شود .

 

آینه ضد بخار حمام – کودک 

برای سرویس بهداشتی های کودک نوعی از آینه های ضد بخار طراحی شده است که فریم صورتی و سفید دور آینه قرار است و شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن و باب اسفنجی روی آینه حکاکی می شود .

 

آینه ضد بخار حمام – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های کوچک نوعی از آینه های ضد بخار مدرن اجرا شده که به صورت دو طرفه می باشد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه ضد بخار حمام – کریستال 

آینه های ضد بخار از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلری از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، آینه های کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه ضد بخار حمام – متحرک 

با تولید آینه های ضد بخار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی میتوانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه ضد بخار حمام متحرک بکار برد چرا که در اینص ورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه ضد بخار حمام

 

آینه ضد بخار حمام - واتساپ

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه ضد بخار حمام

برای اطلاع از قیمت آینه ضد بخار حمام و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه ضد بخار حمام مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه ضد بخار حمام در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار حمام

آینه ضد بخار حمام

آینه ضد بخار حمام

آینه ضد بخار حمام

آینه ضد بخار حمام

آینه ضد بخار حمام

آینه ضد بخار حمام

آینه ضد بخار حمام

آینه ضد بخار حمام

آینه ضد بخار حمام

آینه ضد بخار حمام

آینه ضد بخار حمام

آینه ضد بخار حمام

آینه ضد بخار حمام

آینه ضد بخار حمام

آینه ضد بخار حمام

آینه ضد بخار حمام

آینه ضد بخار حمام

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ضد بخار حمام در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند