فهرست این مقاله

آینه ضد بخار دستشویی

تولید انواع آینه ضد بخار دستشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                               ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه ضد بخار دستشویی

 

آینه ضد بخار دستشویی

آینه های ضد بخار در جدیدترین و کاملترین نوع آینه سرویس بهداتشی در سراسر دنیا محسوب می شود که در اشکال هندسی مختلفی تولید شده است ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که پشس از ۹۰ ثانیه بخار روی آینه محو خواهد شد از همین رو در این مقاله به بررسی آینه ضد بخار دستشویی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های روشویی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه ضد بخار دستشویی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه ضد بخار دستشویی به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت گرفته و سستم ضد بخار روی آینه اجرا خواهد شد .

 

آینه ضد بخار دستشویی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های ضد بخار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه سیستم ضد بخار فعال شده سپس با لمس مجدد همان قسمت سیستم ضد بخار غیر فعال می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه ضد بخار دستشویی – ریموتی

طح دیگری از آینه های ضد بخار که با استفاده از ریموت سستم ضد بخار روی آینه فعال و غیر فعال می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه ضد بخار دستشویی – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های ضد بخار که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه سیستم ضد بخار روی آینه فعال و غیر فعال می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه ضد بخار دستشویی – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های ضد بخار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند مصتل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه ضد بخار دستشویی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های ضد بخار حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگو را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه ضد بخار دستشویی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های روشویی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه ضد بخار دستشویی – کودک 

برای سرویس بهداشتی های کودک نوعی از آینه های ضد بخار طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمینشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه ضد بخار دستشویی – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های ضد بخار طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه ضد بخار دستشویی – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های ضد بخار دو طرفه بکار برده می شود این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه ضد بخار دستشویی – متحرک 

با تولید آینه های ضد بخار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه ضد بخار دستشویی - اینستاگرام

 

آینه ضد بخار دستشویی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه ضد بخار دستشویی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه ضد بخار دستشویی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه ضد بخار دستشویی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه ضد بخار دستشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه ضد بخار دستشویی

آینه ضد بخار دستشویی

آینه ضد بخار دستشویی

آینه ضد بخار دستشویی

آینه ضد بخار دستشویی

آینه ضد بخار دستشویی

آینه ضد بخار دستشویی

آینه ضد بخار دستشویی

آینه ضد بخار دستشویی

آینه ضد بخار دستشویی

آینه ضد بخار دستشویی

آینه ضد بخار دستشویی

آینه ضد بخار دستشویی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ضد بخار دستشویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند