فهرست این مقاله

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی

تولید آینه ضد بخار سرویس بهداشتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            0912823524202188621912

 

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی

 

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی

با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی شاهد تولید انواع پلتفرم هایی هستیم که هر یک از آن ها مشکل مهمی را برای انسان برطرف کرده است ، به طور مثال می توان به آینه ضد بخار سرویس بهداشتی اشاره کرد زیرا با تولید این نوع آینه ها دیگر هیچ گونه بخاری روی آینه هنگام باز کردن آب گرم ایجاد نخواهد شد از همین رو در این مقاله به بررسی ویژگی های این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های سرویس بهداشتی در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه ضد بخار سرویس بهداشتی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه ضد بخار سرویس بهداشتی به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد در نهایت هم سیستم ضد بخار روی آینه تعبیه خواهد شد .

 

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های ضد بخار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه سیستم ضد بخار فعال می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های ضد بخار که با استفاده از ریموت سیستم ضد بخار و نور مخفی فعال می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی – حسگر حرکتی

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه سیستم ضد بخار و نور مخفی روشن می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد ، آینه ضد بخار سرویس بهداشتی حسگر حرکتی در کشورهای آسیای شرقی به ویزه در چین ، ژاپن و کره جنوبی در پروژه های مختلفی استفاده می شود و از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

 

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی – ابزار خورده 

طرح دیگری از آینه های ضد بخار که ابتدا لبه ی آینه ابزار پخ زده می شود سپس چند سانتی متر جلوتر سندبلاست خواهد شد ، این نوع آینه ها با نام آینه ضد بخار لاکچری نیز شناخته شده است .

 

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های ضد بخار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه ضد بخار معرفی شده است قیمت آینه ضد بخار سرویس بهداشتی تقریبا دو برابر آینه های ضد بخار ساده است به همین دلیل طراحی دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس استفاده می کنند .

 

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های ضد بخار مدرن حکاکی یا یانگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی – پایه دار 

در این طرح از آینه های ضد بخار یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه وسط سالن نیز قرار می گیرد ، این نوع آینه ها اغلب در پروژه های لاکچری استفاده می شود و افرا تحت تاثیر زیبایی آن قزاز خواهند گرفت .

 

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های ضد بخار جدید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی بکار برد ، آینه های قاب استیل در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های ضد بخار دو طرفه اچرا شده که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوارسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی – کریستال 

آینه های ضد بخار از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، آینه های کریستال در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی – متحرک 

با تولید آینه های ضد بخار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه ضد بخار سرویس بهداشتی متحرک بکار برد چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی - اینستاگرام

 

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه ضد بخار سرویس بهداشتی

برای اطلاع از قیمت آینه ضد بخار سرویس بهداشتی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه ضد بخار سرویس بهداشتی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه ضد بخار سرویس بهداشتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه سرویس بهداشتی ضد بخار

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی

آینه ضد بخار دستشویی

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ضد بخار سرویس بهداشتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند