فهرست این مقاله

آینه ضد بخار قم

تواید انواع آینه ضد بخار قم در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                       ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه ضد بخار قم

 

آینه ضد بخار قم

آینه های ضد بخار یکی از کاربردی ترین آینه های تولید شده در صنعت شیشه محسوب می شود که موجب برطرف شدن دغدغه ی همه ی افراد داخل ساختمان شده است زیرا در این صورت دیگر روی آینه هیچ گونه بخاری ایجاد نخواهد شد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه ضد بخار قم می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های سرویس بهداشتی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه ضد بخار قم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivadncom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه ضد بخار قم به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد شد و سیستم ضد بخار روی آینه پیاده سازی می شود .

 

آینه ضد بخار قم – لمسی

طرح جدیدی از آینه های ضد بخار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه سیستم ضد بخار فعال شده و با لمس مجدد همان قسمت سیستم ضد بخار غیر فعال می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه ضد بخار قم – ریموتی

طرح دیگری از آینه های ضد بخار که با استفاده از ریموت سیستم ضد بخار فعال و غیر فعال می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و اقکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه ضد بخار قم – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های ضد بخار با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه سیستم ضد بخار فعال و غیر فعال می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه ضد بخار قم – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه ضد بخار حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگو را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه ضد بخار قم – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های ضد بخار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر  پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه ضد بخار قم در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه ضد بخار قم – قاب استیل 

در این طرح از آینه های ضد بخار یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه ضد بخار قم – دو طرفه 

در سرویس بهدشاتی های بزرگ نوعی از آینه های ضد بخار دو طرفه استفاده می شود که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه ضد بخار قم – کریستال 

آینه های ضد بخار از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، آینه های کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه ضد بخار قم – متحرک 

با تولید آینه های ضد بخار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستی بهتر است که از آینه ضد بخار قم متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه ضد بخار قم - اینستاگرام

 

آینه ضد بخار قم - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه ضد بخار قم را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه ضد بخار قم و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه ضد بخار قم مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه ضد بخار قم در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار روشویی

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار قم

آینه ضد بخار قم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ضد بخار قم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند