فهرست این مقاله

آینه ضد بخار لمسی

تولید انواع آینه ضد بخار لمسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         0912823524202188621912

 

آینه ضد بخار لمسی

 

آینه ضد بخار لمسی

همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد وجود بخار روی آینه مانغ مشاهده شفاف تصاویر در آینه خواهد شد به همین دلیل رفته رفته با تولید آینه های ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند دیگر نیازی به استفاده از آینه های ساده نیست بدین شکل بدون هیچ گونه بخاری روی آینه می توانید براحتی نسبت به آرایش صورت خود اقدام نمایید .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های ضد بخار در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه ضد بخار لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه ضد بخار لمسی – بک لایت

طرح جدیدی از آینه های ضد بخار که دارای نورپردازی نیز است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه ضد بخار لمسی – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر باید از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع آینه ها در فضاهای داخلی خاضی اجرا خواهد شد .

 

آینه ضد بخار لمسی – قاب استیل

در این طرح از آینه های ضد بخار یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های قاب استیل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه ضد بخار لمسی – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از ضد بخار دو طرفه بکار می رود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان استفاده بهینه کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی و مدرن می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه ضد بخار لمسی دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود بهتر استفاده می شود .

 

آینه ضد بخار لمسی – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های ضد بخار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوثی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه ضد بخار لمسی – متحرک 

با تولید آینه های ضد بخار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فراسنه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

 

 

آینه ضد بخار لمسی - اینستاگرام

 

آینه ضد بخار لمسی - واتساپ

 

 

در صورت تمایل آینه ضد بخار لمسی مورد نظر خود را از طریق زیر سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه ضد بخار لمسی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه ضد بخار لمسی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه ضد بخار لمسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه ضد بخار لمسی

آینه ضد بخار لمسی

آینه ضد بخار لمسی

آینه ضد بخار لمسی

آینه ضد بخار لمسی

آینه ضد بخار لمسی

آینه ضد بخار لمسی

آینه ضد بخار لمسی

آینه ضد بخار لمسی

آینه ضد بخار لمسی

آینه ضد بخار لمسی

آینه ضد بخار لمسی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ضد بخار لمسی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند