فهرست این مقاله

آینه ضد بخار لمسی

تولید انواع آینه ضد بخار لمسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه ضد بخار لمسی

 

آینه ضد بخار لمسی

همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد وجود بخار روی آینه مانغ مشاهده شفاف تصاویر در آینه خواهد شد به همین دلیل رفته رفته با تولید آینه های ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند دیگر نیازی به استفاده از آینه های ساده نیست بدین شکل بدون هیچ گونه بخاری روی آینه می توانید براحتی نسبت به آرایش صورت خود اقدام نمایید .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های ضد بخار در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه ضد بخار لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه ضد بخار لمسی – بک لایت

طرح جدیدی از آینه های ضد بخار که دارای نورپردازی نیز است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه ضد بخار لمسی – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر باید از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع آینه ها در فضاهای داخلی خاضی اجرا خواهد شد .

 

آینه ضد بخار لمسی – قاب استیل

در این طرح از آینه های ضد بخار یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه ضد بخار لمسی – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از ضد بخار دو طرفه بکار می رود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان استفاده بهینه کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی و مدرن می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه ضد بخار لمسی دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود بهتر استفاده می شود .

 

آینه ضد بخار لمسی – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های ضد بخار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوثی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه ضد بخار لمسی – متحرک 

با تولید آینه های ضد بخار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه ضد بخار لمسی متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد

 

 

 

آینه ضد بخار لمسی - اینستاگرام

 

آینه ضد بخار لمسی - واتساپ

 

 

در صورت تمایل آینه ضد بخار لمسی مورد نظر خود را از طریق زیر سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه ضد بخار لمسی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه ضد بخار لمسی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه ضد بخار لمسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه ضد بخار لمسی

آینه ضد بخار لمسی

آینه ضد بخار لمسی

آینه ضد بخار لمسی

آینه ضد بخار لمسی

آینه ضد بخار لمسی

آینه ضد بخار لمسی

آینه ضد بخار لمسی

آینه ضد بخار لمسی

آینه ضد بخار لمسی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ضد بخار لمسی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند