فهرست این مقاله

آینه ضد بخار نوری

تولید انواع آینه ضد بخار نوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                    0912823524202188621912

 

آینه ضد بخار نوری

آینه ضد بخار نوری

آینه های ضد بخار جدیدترین طرح های داخل سرویس بهداشتی محسوب می شود که در سراسر دنیا به کرات در پروژه های ساختمانی استفاده خواهد شد ، ساختار آینه های ضد بخار به گونه ای است پس از 90 ثانیه بخار روی سطح آینه کاملا پاک خواهد شد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه ضد بخار نوری می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های ضد بخار در ایران فعالیت خود را آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه ضد بخار نوری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه ضد بخار نوری – لمسی

طرح جدیدی از آینه های ضد بخار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه سیستم ضد بخار و نور مخفی فعال شده و با لمس مجدد همان قسمت سیستم ضد بخار غیر فعال خواهد شد ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه ضد بخار نوری – ریموتی

طرح دیگری از آینه های ضد بخار که با استفاده از ریموت سیستم ضد بخار روی آینه فعال و غیر فعال می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف led به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه ضد بخار نوری – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های ضد بخار با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه سیستم ضد بخار فعال و غیر فعال می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه ضد بخار نوری – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های ضد بخار حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه ضد بخار نوری – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های ضد بخار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، لازم به ذکر است آینه ضد بخار نوری صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

آینه ضد بخار نوری صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه ضد بخار معرفی شده است .

 

آینه ضد بخار نوری – قاب استیل 

در این طرح از آینه های ضد بخار یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه ضد بخار نوری – کودک 

برای سرویس بهداشتی کودک جدید نوعی از آینه های بک لایت و ضد بخار هوشمند طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن و باب اسفنجی روی آینه حکاکی شده است .

 

آینه ضد بخار نوری – دخترانه 

برای سرویس بهداشتی های دخترانه جدید نوعی از آینه های ضد بخار طراحی شده که دارای فریم صورتی و سفید بوده و شخصیت های سینمایی مانند آنجلینا جولی روی آینه حکاکی یا اینگریوینگ می شود .

 

آینه ضد بخار نوری – دو طرفه 

در سالن های بزرگ نوعی از آینه های نوری دو طرفه اجرا می شود که به واسطه ی ان از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه ضد بخار نوری – متحرک 

با تولید آینه های ضد بخار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه ضد بخار نوری - اینستاگرام

 

آینه ضد بخار نوری - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه ضد بخار نوری به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه ضد بخار نوری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند مراجعه به صورت حضوری آینه ضد بخار نوری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه ضد بخار نوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه ضد بخار

آینه ضد بحار بک لایت

آینه ضد بخار نوری

آینه ضد بخار نوری

آینه ضد بخار نوری

آینه ضد بخار نوری

آینه ضد بخار نوری

آینه ضد بخار نوری

آینه ضد بخار نوری

آینه ضد بخار نوری

آینه ضد بخار نوری

آینه ضد بخار نوری

آینه ضد بخار نوری

آینه ضد بخار نوری

آینه ضد بخار نوری

آینه ضد بخار نوری

آینه ضد بخار نوری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ضد بخار نوری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند