فهرست این مقاله

آینه ضد بخار هوشمند

تولید انواع آینه ضد بخار هوشمند در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه ضد بخار هوشمند

 

آینه ضد بخار هوشمند

بخار روی آینه هنگام حمام رفتن همیشه یکی از معضلات افراد خانواده بوده است به طوری که در این هنگام نمی توان از آینه برای آراستگی استفاده کرد اما با تولید آینه ضد بخار هوشمند این دغدغه به طور کلی برطرف شد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های ضد بخار هوشمند و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های ضد بخار در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه ضد بخار هوشمند را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

نحوه ی عملکرد آینه ضد بخار هوشمند به گونه ای است که با لمس کردن قسمت مورد نظر روی آینه با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه بخار پس از ۶۰ ثانیه محو خواهد شد ، این نوع آینه ها با نام آینه ضد بخار روشویی و آینه ضد بخار حمام نیز شناخته شده است .

 

آینه ضد بخار هوشمند – بک لایت 

نوعی از آینه های هوشمند که با نام های آینه بک لایت و آینه نوری شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی مخفی صورت خواهد گرفت .

 

آینه ضد بخار هوشمند – لمسی

طرح جدیدی از آینه های هوشمند که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی و حالت ضد بخار روشن شده سپس با لمس مجدد خاموش می شوند ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه ضد بخار هوشمند – ریموتی

طرح دیگری از آینه های هوشمند که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد ، به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی آینه رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه ضد بخار هوشمند – حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی و حالت ضد بخار روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه ضد بخار هوشمند – تایمر دار

در طرح های جدید آینه های هوشمند ساعت و دمای داخلی به صورت دیجیتالی روی آینه نمایش داده می شود ، قسمتی از آینه اعداد مورد نظر نمایش داده خواهد شد اسیدکاری صورت می گیرد .

 

آینه ضد بخار هوشمند  – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های ضد بخار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید لازم به ذکر است آینه ضد بخار هوشمند صفحه نمایش در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

آینه ضد بخار هوشمند صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه های ضد بخار معرفی شده است .

 

آینه ضد بخار هوشمند – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های ضد بخار یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای یک دیوار مشکی رنگ باید از قاب های طلایی بکار برد بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه ضد بخار هوشمند – پایه دار 

طرح دیگری از آینه های ضد بخار که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سرویس بهداشتی های لوکس و خاص استفاده می شود .

 

آینه ضد بخار هوشمند – کودک

برای سرویس بهداشتی های کودک نوعی از آینه های هوشمند طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه ضد بخار هوشمند – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه ضد بخار هوشمند - اینستاگرام

 

آینه ضد بخار هوشمند - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه ضد بخار هوشمند به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه ضد بخار هوشمند و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه ضد بخار هوشمند مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه ضد بخار هوشمند در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه ضد بخار هوشمند

آینه ضد بخار هوشمند

آینه ضد بخار هوشمند

آینه ضد بخار هوشمند

آینه ضد بخار هوشمند

آینه ضد بخار چراغ دار

آینه ضد بخار هوشمند

آینه ضد بخار هوشمند

آینه ضد بخار هوشمند

آینه ضد بخار هوشمند

آینه ضد بخار هوشمند

آینه ضد بخار هوشمند

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ضد بخار هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند