فهرست این مقاله

آینه ضد بخار چراغ دار

تولید انواع آینه ضد بخار چراغ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 0912823524202188621912

 

آینه ضد بخار هوشمند

 

آینه ضد بخار چراغ دار

نسل جدیدی از آینه های سرویس بهداشتی که از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است و طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها برای تزیین فضای داخلی استفاده می کنند از همین رو در این مقاله به بررسی جدیدترین طرح این نوع آینه ها که با نام آینه ضد بخار چراغ دار شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های ضد بخار در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه ضد بخار چراغ دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه ضد بخار چراغ دار به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دایموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد در نهایت هم سیستم ضد بخار روی آینه پیاده سازی خواهد شد .

 

آینه ضد بخار چراغ دار – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های چراغ دار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی و سیستم ضد بخار روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت سیستم ضد بخار خاموش می شود ، نحوه عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه ضد بخار چراغ دار – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های ضد بخار که با استفاده از ریموت سیستم ضد بخار روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکنه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه ضد بخار چراغ دار – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های ضد بخار با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه سیستم ضد بخار روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید این نوع آینه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه ضد بخار چراغ دار – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های ضد بخار حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه یا هر نوشته ای را روی آینه ضد بخار چراغ دار حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه ضد بخار چراغ دار – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های چراغ دار که یک صقحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طور که از ریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید لازم به ذکر است آینه ضد بخار چراغ دار صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت آینه ضد بخار چراغ دار  هوشمند تقریبا دو برابر آینه های چراغ دار ساده و لمسی است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند .

 

آینه ضد بخار چراغ دار – قاب استیل

در این طرح از آینه های ضد بخار یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فرین دور آینه استفاده می شود ، به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی بکار برد .

 

آینه ضد بخار چراغ دار – پایه دار 

طرح دیگری از آینه های چراغ دار یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته است به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون ها استفاده می شود .

 

آینه ضد بخار چراغ دار – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های چراغ دار طراحی شده است که شخصیت های برجسته سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه ضد بخار چراغ دار – کودک

برای سرویس بهداشتی های کودک نوعی از آینه های ضد بخار طراحی شده است که شخصیت های برجسته انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه ضد بخار چراغ دار – کریستال 

آینه های ضد بخار از نظر شفافیت به دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر شفاف ترین نوع آینه ضد بخار به شمار می رود ، آینه های کریستال در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه ضد بخار چراغ دار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه ضد بخار چراغ دار دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچگونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه بکار برده می شود .

 

آینه ضد بخار چراغ دار – متحرک 

با تولید آینه های ضد بخار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید آینه های متحرک فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه ضد بخار چراغ دار - اینستاگرام

 

آینه ضد بخار چراغ دار - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه ضد بخار چراغ دار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه ضد بخار چراغ دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه ضد بخار چراغ دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه ضد بخار چراغ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستفیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محرتم قرار خواهد گرفت .

 

آینه ضد بخار روشویی

آینه ضد بخار چراغ دار

آینه ضد بخار تاچ

آینه ضد بخار چراغ دار

آینه ضد بخار چراغ دار

آینه ضد بخار چراغ دار

آینه ضد بخار چراغ دار

آینه ضد بخار چراغ دار

آینه ضد بخار چراغ دار

آینه ضد بخار چراغ دار

آینه ضد بخار چراغ دار

آینه ضد بخار چراغ دار

آینه ضد بخار چراغ دار

آینه ضد بخار چراغ دار

آینه ضد بخار چراغ دار

آینه ضد بخار چراغ دار

آینه ضد بخار چراغ دار

آینه ضد بخار چراغ دار

آینه ضد بخار چراغ دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ضد بخار چراغ دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند