فهرست این مقاله

آینه ضد بخار

تولید آینه ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                    0912823524202188621912

 

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

انتخاب آینه های سرویس بهداشتی همیشه یکی از دغدغه های مهندسان ساختمانی محسوب می شود ، رطوبت و بخاری که در حمام ایجاد می شود روی آینه سرویس بهداشتی تاثیر نامطلوبی گذاشته و موجب می شود آینه پس از مدتی خاصیت خودش را از دست بدهد صنایع شیشه و آینه کولیوند در سال 1396 با تلاش فراوان جوانان ایرانی موفق به تولید آینه ضد بخار شد و یکی از دغدغه های بسیار مهم در طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی را از بین ببرد .

فرآیند تولید آینه ضد بخار به گونه ای است که با استفاده از ترکیبات شیمیایی در ساخت آینه هنگامی که بر اثر باز کردن آب گرم در سرویس بهداشتی بخار زیادی داخل سرویس بهداشتی را فرا می گیرد روی آینه اصلا بخار نخواهد کرد و براحتی می توانید از آینه استفاده کنید .

آینه ضد بخار در واقع یک آینه دکوراتیو کاربردی محسوب می شود که اغلب به عنوان آینه دستشویی مورد استفاده قرار می گیرد ، این نوع آینه ها را می توان در هر ابعادی تولید کرد حتی از آینه های رنگی هم می توان برای تولید آینه هوشمند بکار برد .

 

آینه ضد بخار هوشمند  

این نوع آینه ها با نام آینه هوشمند هم شناخته شده هستند که برای اولین بار در کشور آلمان و ژاپن تولید شد و با استقبال بسیار زیادی هم حتی در بازار بین المللی مواجه شد ، پس از مدت کوتاهی کشور چین هم با کشف چگونگی ساخت آینه های ضد بخار بالافاصله اقدام به تولید آن کرد .

با تولید آینه ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند خوشبختانه کشور چین صادرات آن را به کشور ما متوقف کرده است و تمامی آینه های هوشمند ضد بخاری که در اکنون در کشور ما وجود دارد توسط جوانان عزیز کشورمان تولید می شود  .

 

قیمت آینه ضد بخار  

قیمت آینه های ضد بخار با توجه به موارد مختلفی تعیین می شود به عنوان مثال ابعاد آینه یکی از مهم ترین موارد در تعیین قیمت این نوع آینه ها محسوب می شود طبیعیست که قیمت آینه هوشمند ضد بخار با ابعاد 50 * 100 با آینه ای با ابعاد 70 * 140 متفاوت خواهد بود ، یکی دیگر از موارد مهم و تاثیرگذار طرح آینه ضد بخار می باشد به طوری که برخی از آینه ها با توجه به اینکه دارای الگوهای خاصی هستند به طبع قیمت بیشتر نسبت به آینه های چهار گوش ساده دارند .

آخرین موردی که در تعیین قیمت آینه ضد بخار تاثیرگذار خواهد بود طرح روی آینه است به عنوان مثال طراحی سندبلاست روی آینه یک فرآیند جداگانه و پیچیده ای به شمار می رود که به طبع قیمت آینه هم بیشتر خواهد کرد مانند آینه سندبلاستی که نقش و نگارهای سنتی روی آن اجرا می شود .

 

آینه ضد بخار رنگی

صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت تولید آینه های ضد بخار از آینه های رنگی مختلفی نظیر آینه طلایی ، برنز ، دودی ، مسی ، آبی ، بنفش و سبز استفاده می کند لذا در صورت استفاده از این نوع آینه ها طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی به بهترین شکل ممکن صورت می گیرد .

 

آینه ضد بخار طرح دار

نوع دیگری از آینه های ضد بخار که معمولا دور آینه با پهنای 4 سانتی متر سندبلاست شده البته طرح های مختلفی را می توان به صورت سندبلاست روی آینه ایجاد کرد فقط کافیست طرح مورد نظر خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

آینه ضد بخار با نورپردازی مخفی 

برای تزیین سرویس بهداشتی در ساختمان های لوکس و مدرن از آینه های با نورپردازی مخفی استفاده می شود که در کشورهای اروپایی هم رواج دارد ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر طبق فرآیند ضد بخار کردن تولید می شود سپس با استفاده از LED های رنگی و ورق های PVC مطابق با طرح آینه ، آینه ضد بخار با نورپردازی مخفی تولید خواهد شد .

LED های رنگی را دور ورق PVC می چسبانیم و یک کلید قطع و وصل هم به انتهای آن اضافه می کنیم به صورتی که LED دیده نشود سپس آینه ضد بخار را روی دیوار قرار می دهیم به طوری که با روشن کردن LED یک نور مخفی بسیار زیبا پشت آینه ایجاد شده و فضای داخلی سرویس بهداشتی را روشن خواهد کرد .

 

آینه ضد بخار کریستال

به طور کلی آینه ضد بخار با استفاده از سه نوع آینه فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تولید می شود که در این بین آینه کریستال به دلیل شفافیت بسیار بالا گزینه مناسب تری برای تولید آینه های ضد بخار محسوب می شود توجه داشته باشید که در صورت استفاده از آینه های کریستال یا اکسترا کلیر برای تولید آینه ضد بخار شاهد یک آینه زیبا و بسیار کاربردی خواهید بود .

 

آینه ضد بخار سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه تراش خورده با طول آینه اصلی و عزض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده خواهد شد .

 

آینه ضد بخار ونیزی

یکی از جذابترین انواع آینه های دکوراتیو که برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شده و خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفت ، آینه ونیزی با نام آینه منیت کاری شده شناخته شده است

 

آینه ضد بخار لمسی

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه ( علامت پاور ) نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد ، نحوه ی عملکرد لمسی آینه ضد بخار دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

آینه ضد بخار لمسی در اغلب مجله های معنبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله ی THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه ضد بخار معرفی شده است .

 

آینه ضد بخار ریموت دار

یکی دیگری از طرح های آینه نوری که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت آینه صد بخار ، رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

آینه ضد بخار ریموت دار در پروژه هایی که رفت و آمد زیاد است کاربرد دارد در این صورت عمر آینه ها نیز طولانی تر خواهد شد به طور مثال در شرکت ها بهتر است که از آینه های ریموت دار استفاده شود .

 

آینه ضد بخار حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه ضد بخار حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه ضد بخار اکریلیک

طرح خاصی دیگزی از آینه های ضد بخار که با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها در واقع یک اثر هنری منحصربفرد به شمار می رود ضمنا آینه صد بخار در کشورهایی نظیر فرانسه ، آلمان ، ایتالیا و هلند به عنوان آینه سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی سرویس ایجاد خواهد شد .

آینه ضد بخار اکریلیک هوشمند در ساختمان های با طراحی داخلی مدرن و جدید استفاده می شود به همین دلیل بیش از 70 درصد سفارشات مربوط به آینه های ضد بخار به این طرح خاص تعلق دارد .

 

آینه ضد بخار با بندهای چرمی

در این طرح از آینه ضدبخار گرد داخل یک قاب چوبی گرد قرار گرفته است به طوری با استفاده از بندهای چرمی روی دیوار نصب می شود ، این نوع آینه ها برای دکوراسیون داخلی کلاسیک مناسب است ، بهترین نوع چرم برای تولید بندهای چرمی آینه ضد بخار به طبع چرم ایران است به همین دلیل صادرات این متریال به کشورهای اروپایی بسیار گسترده می باشد .

آینه ضد بخار با بندهای چرمی در رنگ های قهوه ای ، مشکی و سفید تولید شده است به طور مثال برای سرویس بهداشتی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه مشکی بکار برد .

 

آینه ضد بخار حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های ضد بخار حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، آینه ضد بخار حکاکی شده در کشورهای آمریکای جنوبی مانند مکزیک ، اروگوئه و پاراگوئه به کرات استفاده می شود بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ساختمان ایجاد خواهد شد .

آینه ضد بخار حکاکی شده در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک به کرات استفاده می شود بدین صورت شاهد یک نمای خاص و لاکچری خواهید بود به طوری که افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

 

آینه ضد بخار صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های ضد بخار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید به طور مثال در سرویس بهداشتی های مدارس می توان با استفاده از آینه ضد بخار صفحه نمایش دار ویدئو های آموزشی نحوه صحیح شست و شوی دست ها را به جرا گذاشت .

قیمت آینه ضد بخار صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های ضد بخار ساده و لمسی است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند ضمنا آینه ضد بخار صفحه نمایش دار در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی به کرات استفاده می شود و از محبوبیت بسیار زیادی نیز برخوردار می باشد .

نمایندگی آینه ضد بخار صنایع کولیوند در تمامی مراکز استان ها و حتی در شهرستان های کشور راه اندازی شده است لذا برای خرید آینه های ضد بخار کافیست که به نمایندگی در شهر خود مراجعه نمایید .

 

آینه ضد بخار زوم دار

طرح دیگری از آینه های ضد بخار که یک قسمت زوم روی آینه قرار گرفته است ، این نوع آینه ها اغلب به عنوان آینه آرایشی و آینه میکاپ مورد استفاده قرار می گیرد و در ابعاد مختلفی تولید خواهد شد ، قسمت زوم آینه ضد بخار معمولا با قطر 20 سانتی متری مشخص شده است که بدین شکل براحتی می توانید نسبت به اصلاح و آرایش صورت خود اقدام نمایید .

آینه ضد بخار زوم دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه های ضد بخار معرفی شده است ضمنا آینه ضد بخار در کشورهای آسیایی به ویژه در ایران که میزان آرایش خانم ها بسیار بیشتر از متوسط جهانی است مورد استفاده قرار می گیرد .

آینه ضد بخار زوم دار پر امکانات ترین نوع آینه هوشمند در سراسر دنیا ( SMART MIRROR ) نیز محسوب می شود به همین دلیل در پروژه های لوکس ساختمانی از این نوع آینه ها استفاده می کنند .

 

آینه ضد بخار پایه دار

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی زیر آینه قرار می گیرد به طوری که می توان آینه را حتی وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در استخر های بزرگ استفاده می شود و نمای زیبایی را در فضای داخلی ایجاد خواهد کرد ، به طور مثال برای یک سرویس بهداشتی با مساحت بیش از 8 متر مربع باید از آینه ضد بخار پایه دار با ارتفاع 180 سانتی تر و عرض 10- الی 120 سانتی متر استفاده کرد .

 

آینه ضد بخار ابزار خورده 

آینه های ابزار خورده متدول ترین طرح آینه های دکوراتیو محسوب می شود برای تولید آینه های ضد بخار نیز می توان ابتدا آینه را داخل دستگاه تراش قرار داد و چهار طرف آن را ابزار پخ زد سپس سیستم ضد بخا روی آینه اعمال شود .

 

آینه ضد بخار با قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه های ضد بخار قرار می گیرد به طور مثال برای یک دیوار مشکی باید از آینه های با قاب استیل طلایی بکار برد در این صورت نمای زیبایی ایجاد خواهد شد ، آینه ضد بخار با قاب استیل به دو دسته ی آینه های ضد بخار با قاب آبکاری شده و آینه های ضد بخار با قاب استیل 304 تقسیم می شود تقاوت این دو نوع آینه در شفافیت قاب است .

 

آینه ضد بخار سلطنتی 

نوع خاص دیگری از آینه های ضد بخار که از ترکیب آینه های بک لایت و آینه چراغ دار تشکیل شده است آینه سلطنتی با نام آینه ضد بخار لاکچری نیز شناخته شده است و در پروژه های خاصی استفاده می شود .

 

آینه ضد بخار کودک 

برای سرویس بهداشتی های کودکان نوعی از آینه های ضد بخار طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه ضد بخار بیضی

برای تولید آینه های بیضی شکل ابتدا آینه در ابعاد بزرگتری برش داده شده سپس توسط دستگاه CNC به صورت کاملا دقیق تولید خواهد شد ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه ضد بخار دخترانه 

برای سرویس بهداشتی های دخترانه نوعی از آینه های ضد بخار طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی هنری روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه ضد بخار کریستال

آینه های ضد بخار از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر اتز شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

آینه ضد بخار خم 

طرح خاص دیگری از آینه های ضد بخار که از آینه های خم استفاده می شود برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قابل فلزی ساخته شده و به همراه آینه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

آینه ضد بخار بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های ضد بخار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آن مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق می باشد .

 

آینه ضد بخار متحرک 

با تولید آینه های ضد بخار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید این نوع آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح آینه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون داخلی از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه ضد بخار دو طرفه

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های دو طرفه بکار می رود این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

نحوه ی فروش آینه ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند 

تعدادی آینه با طرح های مختلف به صورت از پیش آماده شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند وجود دارد که با مراجعه به قسمت نمونه کارها می توانید یکی از طرح ها را انتخاب کرده و ثیت سفارش نمایید اما اگر طرح خاصی را مد نظر دارید که در طرح های آماده شده وجود ندارد می توانید طرح آینه ضد بخار خود را از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید که طرح شما به صورت سفارشی اجرا شود .

 

آینه ضد بخار - اینستاگرام

 

آینه ضد بخار - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید آینه ضد بخار را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید

برای اطلاع از قیمت آینه ضد بخار و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه ضد بخار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند از صفر تا صد توسط جوانان عزیز کشورمان انجام می شود و هیچ گونه واسطه ای بین ما و شما مشتریان گرامی برای خرید این نوع آینه ها وجود نخواهد داشت .

 

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

 آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه سرویس بهداشتی

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه لمسی

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

آینه ضد بخار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ضد بخار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.homedepot.com

 

تیم تحریریه کولیوند