فهرست این مقاله

آینه ضد رطوبت

تولید انواع آینه ضد رطوبت در صنایع شیشه و آینه کولیوند             0912823524202188621912

 

آینه ضد رطوبت

 

آینه ضد رطوبت

در مناطق سردسیر و گرمسیر همیشه یکی از دغدغه های مهم افراد ایجاد رطوبت در سرویس بهداشتی و از بین رفتن کیفیت آینه بوده است از همین رو با تازگی نوعی از آینه های سوپر کلیر تولید شده که در برابر خط و خش و همچنین رطوبت از خود مقاومت نشان می دهد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های سوپر کلیر می پردازیم .

صنایع شیشه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های سوپر کلیر در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه ضد رطوبت – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های سوپر کلیر که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه ضد رطوبت – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های سوپر کلیر که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه ضد رطوبت – قاب استیل

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی درفضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه ضد رطوبت – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های سوپر کلیر بکار می رود که در واقع ترکیبی از آینه های بک لایت و چراغ دار است این نوع آینه ها فقط در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه های آرایشگاه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار خواهد گرفت .

 

آینه ضد رطوبت – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه ضد رطوبت - اینستاگرام

 

آینه ضد رطوبت - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع کولیوند حهت سفارش آینه ضد رطوبت

برای اطلاع از قیمت آینه های سوپر کلیر و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های سوپر کلیر و کریستال در صنایع کولیوند به صورت عمده صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه ضد رطوبت

آینه ضد رطوبت

آینه ضد رطوبت

آینه ضد رطوبت

آینه ضد رطوبت

آینه ضد رطوبت

آینه ضد رطوبت

آینه ضد رطوبت

آینه ضد رطوبت

آینه ضد رطوبت

آینه ضد رطوبت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند