فهرست این مقاله

آینه ضد زنگ

تولید انواع آینه ضد زنگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه ضد زنگ

 

آینه ضد زنگ

وجود آینه های ضد آب همیشه یکی از دغدغه های مهم طراحان دکوراسیون داخلی و افراد خانواده بوده و هست به همین دلیل امروه به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، از همین رو در این مقاله به بررسی دقیق انواع آینه های ضد آب و ضد بخار به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های ضد بخار در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه ضد بخار بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه ضد زنگ – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های ضد آب که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود سپس یک قاب چوبی ساختته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه ضد زنگ – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های ضد آب که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه ضد زنگ – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال می توان برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه ضد زنگ – دو طرفه 

در سالن های کوچک به مظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، این نوع آینه ها در کشورهای اروپایی نیز به کرات می رود .

 

آینه ضد زنگ – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های بک لایت و چراغ دار بکار می رود در واقع این نوع آینه ها ترکیبی از آینه های هالیوودی و بک لایت محسوب می شود .

 

آینه ضد زنگ - اینستاگرام

 

آینه ضد زنگ - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه ضد زنگ به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های ضد بخار و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

 

آینه ضد زنگ

آینه ضد زنگ

آینه ضد زنگ

آینه ضد زنگ

آینه ضد زنگ

آینه ضد زنگ

آینه ضد زنگ

آینه ضد زنگ

آینه ضد زنگ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر یرامون آینه های هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند