فهرست این مقاله

آینه طرح گنبدی

تولید انواع آینه طرح گنبدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                    0912823524202188621912

 

 

آینه طرح گنبدی

 

آینه طرح گنبدی

آینه های قدی دارای دسته بندی های مختلفی است که هر یک از آن ها در پروژه ی خاصی مورد استفاده قرار می گیرد جدیدترین طرح آینه های قدی مدرن با نام آینه طرح گنبدی یا آینه هلالی قدی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های گنبدی در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه طرح گنبدی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه طرح گنبدی – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های گنبدی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه طرح گنبدی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های گنبدی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه طرح گنبدی – قاب استیل

در این طرح از آینه های گنبدی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه طرح گنبدی – دو طرفه 

در سالن های کوچکب به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه طرح گنبدی – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های گنبدی اجرا شده که در واقع ترکیبی از آینه های چراغ دار و آینه های بک لایت است و لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد .

 

آینه طرح گنبدی – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های گنبدی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید موزیک و ویدئو مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه طرح گنبدی - اینستاگرام

 

آینه طرح گنبدی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه طرح گنبدی از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه طرح گنبدی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه گنبدی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه طرح گنبدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپرکلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم و قیمت مناسب در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه طرج گنبدی

آینه طرح گنبدی

آینه طرح گنبدی

آینه طرح گنبدی

آینه طرح گنبدی

آینه طرح گنبدی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه طرح گنبدی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند