فهرست این مقاله

آینه عکاسی

تولید انواع آینه عکاسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                  0912823524202188621912

 

آینه عکاسی

 

آینه عکاسی

یکی از مهم ترین ابزارهای عکاسی بدون تردید آینه ای است که برای عکس گرفتن نصب شده است چرا که بیش از 70 درصد کیفیت عکس و فیلم های تبلیغاتی به آینه بستگی دارد ، یکی از جدیدترین آینه عکاسی با نام آینه بک لایت و آینه چراغ دار شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه عکاسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه عکاسی – چراغ دار

محبوب ترین طرح آینه های عکاسی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه عکاسی – بک لایت

جدیدترین طرح آینه های عکاسی که با نام آینه بک لایت و آینه نورمخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه عکاسی – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های عکاسی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورمخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه عکاسی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های عکاسی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه عکاسی – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های عکسی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه عکاسی – صفحه نمایش دار

در این طرح یک صفحه نمایش 7 اینچی روی آینه قرار گرفته و یک اسپیکر پشت آینه وجود دارد به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیکمورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه عکاسی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های طرح دار یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال بررای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه عکاسی – بیضی 

برای تولید آینه های بیضی شکل ابتدا آینه در ابعاد بزرگتری با استفاده از قواره بر برش داده شده سپس توسط دستگاه CNC به صورت کاملا دقیق تولید خواهد شد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه عکاسی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه استفاده کرد ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه عکاسی – کریستال 

آینه های عکسی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، آینه های کریستالی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه عکاسی – متحرک 

با تولید آینه های عکسی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگرمنتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه عکاسی متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه عکاسی - اینستاگرام

 

آینه عکاسی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید آینه عکاسی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید

برای اطلاع از قیمت آینه عکاسی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه عکاسی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه عکاسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه عکاسی

آینه عکاسی

آینه عکاسی

آینه عکاسی

آینه عکاسی

آینه عکاسی

آینه عکاسی

آینه عکاسی

آینه عکاسی

آینه عکاسی

آینه عکاسی

آینه عکاسی

آینه عکاسی

آینه عکاسی

آینه عکاسی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه عکاسی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند