فهرست این مقاله

آینه فانتزی دخترانه

تولید انواع آینه فانتزی دخترانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه فانتزی دخترانه

 

آینه فانتزی دخترانه

آینه های دکوراتیو در طرح های بسیار مختلفی تولید شده است به طوری که برای هر بخشی از ساختمان نوعی از آینه های دکوراتیو طراحی خواهد شد ، در این مقاله به بررسی یکی از جذاب ترین طرح های آینه دکوراتیو که با نام آینه فانتزی دخترانه شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های فانتزی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله آینه فانتزی دخترانه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه فانتزی دخترانه – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های فانتزی که با نام آینه چراغ دار و هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لمپ های مخصوص گریم روی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه فانتزی دخترانه – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های فانتزی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه فانتزی دخترانه – قاب استیل

در این طرح از آینه های فانتزی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه فانتزی دخترانه – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتز از ۱۰۰ سانتی متر از گردبرهای دستی استفاده شده و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده خواهد شد .

 

آینه فانتزی دخترانه – لمسی

طرح جدیدی از آینه های فانتزی نورپردازی شده که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخقی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش می شود نحوه ی عمل کرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی هغای هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه فانتزی دخترانه – ریموتی

طرح دیگری از آینه های فانتزی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه فانتزی دخترانه – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های فانتزی دو طرفه اجرا کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه فانتزی دخترانه – کریستال 

آینه های فانتزی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، آینه های کریستالی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه فانتزی دخترانه – متحرک 

با تولید آینه های فانتزی متحرک دیگر جای هیج گونه نگرانی برای جابحایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه فانتزی دخترانه متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه فانتزی دخترانه - اینستاگرام

 

آینه فانتزی دخترانه - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه فانتزی دخترانه را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه فانتزی دخترانه و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه فانتزی دخترانه را به صورت حضوری سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه فانتزی دخترانه صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه فانتزی

آینه فانتزی دختارنه

آینه فانتزی دخترانه

آینه فانتزی دخترانه

آینه فانتزی دخترانه

آینه فانتزی دخترانه

آینه فانتزی دخترانه

آینه فانتزی دخترانه

آینه فانتزی دخترانه

آینه فانتزی دخترانه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه فانتزی دخترانه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند